P0

Spyglys

Jūros šventė kelsis į Platelius* (2)

Spyglys
2020-07-26


Visai pasiuto Spyglio agentai – vakar siautėję po Jūros šventę, šiandien jau praneša iš Platelių, savo slaptą informaciją iliustravę ir vaizdine medžiaga.

Pasirodo, vaizdingoje Žemaitijos vietoje naują jaukų lizdelį sukasi pagrindinis Jūros šventės organizatorius bei žaliųjų valstiečių kandidatas į Seimą ponas R. (pavardė Spygliui žinoma).

Kaip tikras naujakurys valstietis jis pirmiausia apsirūpino darbščiosiomis bitutėmis (žiūr. Spyglio agento nuotr.).

O plateliškiai jau trina iš džiaugsmo rankomis: už šios Jūros šventės metu sukeltą transporto ir prekybos chaosą svarbiausias šventės dirigentas nuo įtūžusių miestelėnų bus priverstas emigruoti į Žemaitijos gilumą, tad kitais metais, tikisi žemaičiai, Jūros šventė iš uostamiesčio persikels į Platelius.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 


2020-07-26

2 komentarai “Jūros šventė kelsis į Platelius*”

  1. Greitai prasisuko tas žiobris. Laiko daug, šventė viená kartá į metus, pinigai byra, galima ir bitininkyste užsiimti.

  2. Vieniems chaosas- o Romandui už prekybininkų suneštus pinigus užtikrinta tyla ir bitutės…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt