P0

Spyglys

Palaidojo šokėjus?* (5)

Spyglys
2020-07-27


Atrodo, kad sunkiai suvokiamą eismo schemą šiai Jūros šventei patvirtinusios miesto galvos ne tik sudavė geroką smūgį savo reputacijos likučiams, bet ir itin apsunkino klaipėdiečių inovatorių galimybes konkuruoti su visur savo nosį kišančiais kinais.

Spyglys rašo čia ne apie ką kitą, o apie garsiuosius Klaipėdoje gaminamus „Dancer” elektrobusus, kurių du vienetus už 700 tūkst. eurų be PVM mokesčių mokėtojų pinigų įsigijo mūsų miestelio savivaldybės valdomas Klaipėdos autobusų parkas.

Tuo metu, kai visas miestas duso neregėtose spūstyse, minėtieji du šokėjai tyliai sau „rūkė” autobusų parko kamputyje, nes tikriausiai būtų išsikrovę vidury reiso kurioje nors vieninteliu susisiekimu tarp miesto šiaurės ir pietų tapusio Šilutės plento vietoje.

Tuo metu įžūlusis kinas U12, kurį išbandyti klaipėdiečiams atsiuntė koncernas „Yutong”, dūzgė sau kaip bitelė net ir 5 maršrute, kuris per Jūros šventę buvo nutiestas per minėtąjį Šilutės plentą.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-07-27

  5 komentarai “Palaidojo šokėjus?*”

  1. Jei butu jie dirbe.tai juos butu teke partraukti į garažą.Nes juos kas puse reiso reikia pakrauti.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt