P0

Regionas

Atidaroma Šventosios miesto centrinė aikštė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-28


Palangos kultūros ir jaunimo centras rugpjūčio 1–2 dienomis kviečia į dvi dienas truksiančią Jūros ir žvejų šventę Šventojoje.

Šventės metu įvyks iškilminga miesto centrinės aikštės atidarymo ceremonija, kurią vainikuos šventinis koncertas. Rugpjūčio 1 dieną 19 val. aikštėje žiūrovus džiugins dainininkai Iglė ir Tadas Juodsnukis, džiazo ir folkloro atlikėja Rasa Serra, šokių studija „Palangos Vėtrungė“ ir liaudiškų šokių ansamblis „Bočiai“.

Jūros gatve nusidrieks daugiau nei 150 dalyvių mugė, kuri apsilankiusiems siūlys tautodailės dirbinių, maisto ir, be abejonės, žuvies. Mugės dalyviai atvyks iš visų Lietuvos kampelių ir kaimyninės Latvijos.

Edukaciniai užsiėmimai bus skirti įvairaus amžiaus žmonėms.

Tradiciškai prie Šventosios upės vyks “Vikingų” laivų varžybos. Sudarytos komandos Šventosios upe turės įveikti pusės kilometro ilgio trasą — nuo “Beždžionių” tilto iki “Energetiko” tiltelio.

Pasak organizatorių, varžybose svarbiausia ne irkluotojų fizinė jėga, o darniai dirbanti komanda. Varžybų dalyviai išbandys savo jėgas ir varžysis dėl Mero taurės.

Palangos kultūros ir jaunimo centras nori kurti naują tradiciją ir lankytojams suteikti galimybę susipažinti su lietuviška menine dokumentika. Sekmadienį, Jūros ir žvejų šventę užbaigs vakaro seansas – dokumentinis kinas „Vėjų žemė“ (2015) peržiūrą. Filmo trukmė – 51 minutė.


  2020-07-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt