P0

Verslas

„Barbora“ grįžta prie bekontakčio prekių pristatymo (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-29


Elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ vėl grįžta prie karantino metu taikytų saugumo ir prevencijos priemonių. Ne tik grąžinamos kaukės ir pirštinės darbuotojams, bet ir laikinai apribojama galimybė klientams atsiskaityti už prekes tiesiogiai kurjeriui. Vėl imtis griežtesnių saugumo priemonių įmonę paskatino pradėjęs augti užsikrėtusiųjų koronavirusu šalyje skaičius.

„Stebime situaciją aplinkinėse šalyse, taip pat informaciją apie naujus koronaviruso atvejus Lietuvoje. Pirmoji vasaros pusė visiems leido šiek tiek atsikvėpti po griežtų saugumo reikalavimų karantino metu, tačiau tiek pradėjęs sparčiau augti sergančiųjų skaičius, tiek vis dažniau minima antroji COVID-19 banga parodė, kaip svarbu nepamiršti, kad virusas vis dar yra šalia mūsų. Todėl „Barboroje“ grįžome prie griežtesnių saugumo ir prevencijos priemonių, kad užtikrintume tiek savo darbuotojų, tiek ir klientų saugumą“, – pranešime pažymi „Barboros“ direktorius Andrius Mikalauskas.

Nuo šios savaitės visuose „Barboros“ prekių surinkimo centruose grąžintas reikalavimas darbuotojams darbo metu dėvėti kaukę ir vienkartines pirštines. Taip pat darbuotojams nurodyta laikytis saugaus 2 m atstumo. Darbas ir toliau bus organizuojamas taip, kad kurjeriai ir prekių surinkimo centro darbuotojai kuo mažiau kontaktuotų – į surinkimo centrą kurjeriai užsuka tik pasiimti suruoštų užsakymų.

Pokyčius pajus ir klientai – vėl laikinai apribojama galimybė už prekes atsiskaityti grynaisiais pinigais ar kortele, kurjeriui pristačius prekes. Įmonė ragina gyventojus rinktis prekių pristatymą iki namų durų, kuris ypač buvo populiarus karantino metu.

„Atsiprašome klientų, jeigu šie laikini apribojimai sukels jiems nepatogumų. Tačiau tikimės supratimo, nes kontakto tarp kliento ir kurjerio mažinimą matome kaip vieną esminių sąlygų apsaugoti tiek savo klientus, tiek kurjerius nuo galimo viruso plitimo. Tikimės, kad visos šios priemonės padės klientams saugiai apsipirkti elektroniniu būdu“, – cituojamas e. parduotuvės vadovas.

Koronaviruso grėsmei šalyje toliau augant, įmonė teigia svarstysianti taikyti ir daugiau saugumo priemonių.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2020-07-29

  Vienas komentaras apie “„Barbora“ grįžta prie bekontakčio prekių pristatymo”

  1. AvatarTai kam planuoja dry port statyti Melnėragėje (IP: 90.131.37.177)

   Ar ne kariniams tikslams statys ?ir tam sunaikins Melnėragė ir iškirs Girulių mišką

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt