P0

Spyglys

Simo vakarienė* (10)

Spyglys
2020-08-03


Atrodo, kad mažiausiai iki spalio vidurio nė vienas didesnis renginys Klaipėdoje nebeapsieis be kandidato-krepšininko.  Eiliniu tokiu tapo ir Mėlynoji vakarienė.

Spygliui kilo klausimas, kažin kodėl Klaipėdos „Neptūno” marškinėlius šios vakarienės metu nuo scenos dalino ne šios ekipos kapitonas Martynas Mažeika, o kandidatas Simas?

Žinia, pats „Neptūnas” prie keletą savaičių garsiai viešai dievagojosi, kad „atsiriboja nuo bet kokių Darbo partijos kandidatu artėjančiuose Seimo rinkimuose tapusio jo krepšininko veiksmų ir sprendimų, kurie yra priimami ir susiję su politine veikla”. Tad šioje vietoje Spygliui kilo ir kitas klausimas – ar „Neptūnas” mano, kad tokie performansai nuo scenų nėra susiję su politine veikla, ar visgi kandidatas Simas yra prikaupęs ekipos marškinėlių ir dabar dalins juos visur, kur tik bus proga?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-08-03

  10 komentarai “Simo vakarienė*”

  1. AvatarAčiū tau Simai (IP: 90.131.47.11)

   Kaip dabar prisimenu. Nuoširdesnio žmogaus nei Simukas nesu sutikusi. Šlapią žiemą vaikinas mane pakėlė nukritusią ant žemės, buvau su ramentais. Įsodino į mašiną ir parvežė iki namų. Ačiū tau vaikeli. Te padeda tau Dievas.

  2. Avatarsimona (IP: 188.69.198.167)

   Kiekvienas turi dirbti darbą kurį moka dirbti geriausia. Seimas, ne krepšinio aikštelė. Jeigu kažkas atiduos balsą už šį aukštaūgį , reiškia jam dzin kas toj mūsų šalelėj Lietuvoj dėsis.

   • AvatarTik Sima (IP: 90.131.47.11)

    Nepatink ir nebalsuok. O aš tikra balsuosu ir da visiem kaimynam perduosu.

  3. AvatarPalaikom ir palaikysim (IP: 86.100.52.110)

   Tu mūsų Kapitonas būsi ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir Seime. Didžiausios sėkmės ir te padeda tau Dievas. Melsiuosi už tave.

  4. AvatarKlaipėdietis (IP: 86.100.52.110)

   Pasitikime mes tavimi. Kovok seime kaip ir krepšinio aikštelėje. Mes už Galdiką!

   • Avatarkoks tu klaipėdietis (IP: 86.100.161.157)

    jei nežinai, kad jis ne kovotojas, o tiesiog lakstytojas aikštelėje, samdinys 🙂 ir iš jo kašioras tai varganas n-ojo lygio žaidėjas, nereikalingas niekam ir už kapeikas žaidžiantis.

  5. AvatarUž Galdiką (IP: 188.69.212.47)

   Simai mes tave palikome! Šunys loja, karavanas eina!
   Stiprybės tau prieš tuos senus biurokratus.

  6. Avatargerai parašyta (IP: 86.100.161.157)

   Simai nedaryk gėdos, nes čia jau nejuokinga, Klaipėdoje beveik visi žino tavo proto galias, suvokimą ir tamstos charakterį taip, kad geriau jau nesiimk to, apie ką iš vis neturi suvokimo

  7. AvatarNedaryk Simai Neptunui gedos (IP: 84.15.186.150)

   Tai kaip cia gaunasi? Neptunas yra miesto komanda finansuojama ir miesto ar Darbo partijos komanda dirbanti kandidatui Simui? Naudojamasi musu visu miestieciu komandos ilgameciu vardu! Geda Galdikui!

  8. Avatarjei šis žmogutis (IP: 86.100.161.157)

   papsakotų ką išmano apie fiskalinę politiką, kaip reikia priimti įstatymus, o ne dalintų jam nepriklausančius daiktus kaip dovanas tai manau smagaus juoko būtų. Legendos sklando apie šį žmogų kaip apie intelektualiai menkutį.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt