P0

Spyglys

Gelbėjimosi ratas vicemerui* (5)

Spyglys
2020-08-04


Visgi labai supratingi ir empatiški kolegos dirba miesto Tarybos ir mero sekretoriate, turi konstatuoti Spyglys.

Vos tik opozicija pradėjo pjauti vicemero Arūno Barbšio kėdės kojas, iškart miesto Tarybos sekretoriatas ėmėsi ją visaip ramstyti. Netruko surasti, kad sprendimo projektas esą netinkamai paruoštas ir ne vieta jam dėl to artimiausioje miesto Tarybos darbotvarkėje. O tinkamai padėti paruošti (juk sekretoriatas ne tik mero, bet ir visų Tarybos narių) kaip ir nėra rankų – atostogų metas… Ne kaip tą 2919-ųjų pavasarį, kai teko iš kitos kėdės versti nepaklusnųjį Budioną.

Galiausiai rugpjūčio 4-6 d. būtent mero pavaduotojas Arūnas Barbšys, o ne jo kolega Arvydas Cesiulis išsiunčiamas į Druskininkus dalyvauti lyderystės mokymuose Lietuvos savivaldybių aukščiausio lygio vadovams.

Kaip sakant, du zuikiai vienu metu – ir prieš rugsėjį laukiančią politinę pirtį pasistiprins, ir bent jau tris dienas Klaipėdoje nieko neprikalbės, ką opozicija galėtų dar jam pripaišyti.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-08-04

5 komentarai “Gelbėjimosi ratas vicemerui*”

  1. Pasimokys Barbsys lyderystes, pailses ir spa pabus- kursai gi tokiame viesbutyje Druskininkuose.puiku!gris igaves nauju ziniu ir gebejimu😄

  2. Kada parašus rinks dėl nepasitikėjimo Tarybos ir mero sekretoriumi? Rudnosiukui siūlykite būti tik mero sekretore. Bus puikiai! Tarybos nariai senai juo nepasitiki. Ir apskritai kiek metų jis šioje pozicijoje? Darbo normalaus gyvenime nedirbęs su nosyte tik nardyti ir moka ir intrigas kurti. Rudnosiuk, uźleisk vietą gaivesiems vėjams!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt