P0

Koronavirusas, Svarbu

Per parą – 10 naujų koronaviruso atvejų, mirė pranciškonas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-05


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja, kad per vakar parą Lietuvoje patvirtinta dešimt naujų koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų, iš jų nė vieno – Klaipėdoje. Tačiau nuo infekcijos mirė pranciškonų vienuolis iš Kretingos.

Keturi atvejai registruoti Kauno apskrityje, trys – Vilniaus, du – Panevėžio, dar vienas atvejis patvirtintas Šiaulių apskrityje. Po kontakto su sergančiuoju užsikrėtė keturi žmonės. Kaip užsikrėtė dar šeši asmenys – šiuo metu nėra aišku. Įvežtinių atvejų per praėjusią parą neužregistruota.

Vilniaus universitetinės ligoninės Santaros klinikose mirė koronavirusu užsikrėtęs žmogus. Tai 81-oji mirtis šalyje. Pasak BNS pranešimo, mirusysis – 54 metų pranciškonų vienuolis iš Kretingos.

Jam liga buvo patvirtinta liepos 7 d. Manoma, kad pranciškonas užsikrėtė kelionės Čekijoje metu. Jis Santaros klinikose gydytas nuo liepos 21 d.

Lietuvoje iš viso konkretiems žmonėms patvirtinta 2147 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 403 asmenys, 1650 – pasveiko.


2020-08-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt