P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėdoje COVID-19 užsikrėtęs filipinietis turėjo kontaktų su uostininkais (atnaujinta) (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-06


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtinti 24 nauji koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai.

Po kontakto su sergančiuoju užsikrėtė šešiolika žmonių. Šešių asmenų užsikrėtimo aplinkybės šiuo metu dar neaiškios. Įvežtinių atvejų per praėjusią parą registruoti du – iš Ukrainos ir Filipinų.

Įvežtinis atvejis iš Filipinų registruotas Klaipėdoje. Infekcija patvirtinta asmeniui, dirbančiam laive, kuris remontuojamas Klaipėdoje.

Epidemiologinio tyrimo metu nustatyta, jog rugpjūčio 4 d. žmogus pajuto koronavirusui būdingus simptomus. Visi šešiolika laivo įgulos narių yra izoliacijoje laive. Laive taip pat atlikta dezinfekcija.

Pasak uosto direkcijos, remontuojamas laivas stovi prie 134 krantinės, Vakarų laivų gamyklos teritorijoje.

„Atvira Klaipėda” išsiaiškino, jog įgulos nariai turėjo kontaktų su gamyklos projektų vadovais, mechanikais, kitais kranto bei laivą remontuojančiais darbuotojais.

Lietuvoje iš viso konkretiems žmonėms patvirtintas 2171 COVID-19 ligos atvejis, tebeserga 421 asmuo, 1656 – pasveiko, 81 mirė.


2020-08-06

Vienas komentaras apie “Klaipėdoje COVID-19 užsikrėtęs filipinietis turėjo kontaktų su uostininkais (atnaujinta)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt