P0

Svarbu

„Atvira Klaipėda”: teismas (4)

Avatar

Martynas Vainorius
2020-08-07


Kiekvieną mėnesį pateikdamas skaitytojams finansinę internetinį dienraštį valdančios įstaigos ataskaitą išdėstau mintis ir apie svarbiausius praėjusio mėnesio įvykius.

Tokiu, be abejo, turėtų tapti teismas, kuriame šįkart tenka išbandyti kaltinamojo suolą. Kolegė iš dienraščio „Klaipėda” jau aprašė antrąjį posėdį, tik kažkodėl kartu linksniavo su bylos aplinkybėmis niekaip nesusijusią buvusią mano darbovietę, o ne „Atvirą Klaipėdą”…

Nors įvykis yra išskirtinis ir man, ir, ko gero, visai Klaipėdos žurnalistų bendruomenei, nuo komentaro, kaip matau šią situaciją, susilaikysiu, kol nebus paskelbtas ir neįsigalios teismo sprendimas, nes gerbiu Lietuvos teismus ir nenoriu sudaryti net menkiausios abejonės, kad viešai dėstydamas mintis galbūt darau kokį nors spaudimą teismui ar kaltinimą palaikančiai prokurorei.

O dabar kaip visada – tradicinė finansinė ataskaita ir priminimas, kad Mokesčių inspekcija gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalies skyrimo paramai terminą yra pratęsusi iki rugpjūčio 20 d. Tad pajamas laiku – iki liepos 1-osios – deklaravę mūsų skaitytojai ir toliau gali užpildyti arba pakeisti jau pateiktą tokią deklaraciją bei prisidėti prie „Atviros Klaipėdos” misijos skirdami iki 1,2 proc. savo pernai sumokėto GPM.

Per liepą VšĮ „Klaipėda atvirai“ gavo 4985 Eur pajamų, kurias sudaro 473 Eur fizinių asmenų parama, 600 Eur – juridinių asmenų parama, 1830 Eur – tikslinė Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo parama projektui „Tarpukario Klaipėdos kaleidoskopas“, 1962 Eur pervedė juridiniai asmenys už paskelbtus „banerius“ ir nuorodą, 120 Eur gauta už paskelbtą politinę reklamą.

Liepą išleidome 7553,46 Eur:

Atlyginimas žurnalistams – 3157,12 Eur

Bankinio krepšelio ir pavedimų mokestis – 10,15 Eur

Mobilusis ir interneto ryšys – 64,62 Eur

Mokesčiai finansų įstaigoms už paramos administravimą – 22,74 Eur

„Gmail” saugyklos nuoma – 1,99 Eur

Mokestis už SMS paramos administravimą – 9 Eur

Kuras – 95,23 Eur

„Sodros” mokesčiai – 703,31 Eur

Gyventojų pajamų mokestis – 690,83 Eur

Atlyginimas redaktoriui – 565 Eur

Autobusų bilietai – 95,8 Eur

Straipsnių vertimas į rusų kalbą projektui „atviraklaipeda.lt in russian“ – 1006,75 Eur

Archyvinės nuotraukos – 60 Eur

Atlyginimas redaktoriui už straipsnius projektams „Klaipėda – unikali urbanistinė istorija II“ ir „Kelionės laiku Klaipėdos gatvėmis II“ – 732,24 Eur

Darbo vietos nuoma balandžio-liepos mėnesiais 338,8 Eur.


2020-08-07

4 komentarai “„Atvira Klaipėda”: teismas”

  1. Laikykitės, užlipot ant kojos… Tai dabar kaip iš paskendusio laivo bando gelbėtis…

  2. Kažkaip AK “myli” ir Tomkus su savo VE. Tik va, kai tik užklausiu, kur dingo mūsų investiciniai čekiai, investuoti į Vakarų ekspreso investiciją tais 90-aisiais, iškart komentarai iš jų portalai ištrinami būna😊 O koks šventuolis moralistas Tomkus savo fb paskyroj,visų žurnalistų mokytojas, moralinis autoritetas, kai kuriais atsikratęs… 😁

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt