P0

Koronavirusas, Svarbu

COVID-19 užsikrėtęs Operos ir baleto teatro direktorius dalyvavo renginiuose Klaipėdoje (31)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-07


BNS praneša, jog koronvirusinė infekcija diagnozuota Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) direktoriui Jonui Sakalauskui.

Kartu su daugybe klaipėdiečių J. Sakalauskas praėjusį šeštadienį dalyvavo Teatro aikštėje vykusioje „Mėlynojoje vakarienėje”. Mato Mačiuslkio nuotr.

Ji teigė nežinąs, kur užsikrėtė, tačiau prisipažino dalyvavęs praėjusį savaitgalį uostamiestyje vykusiuose dviejuose renginiuose  – Teatro aikštėje surengtoje tradicinėje „Mėlynojoje vakarienėje” bei Klaipėdos muzikinio teatro premjeroje. Senajame elinge J. Sakalauskas su artimaisiais klausėsi operos „Skrajojantis olandas”.

Žinia, šiuose renginiuose dalyvavo ir daug žinomų bei eilinių klaipėdiečių ir miesto svečių.

Prieš tapdamas LNOBT direktoriumi, 38 metų J. Sakalauskas nuo 2015 lapkričio iki  2018 m. vasario vadovavo Klaipėdos muzikiniam teatrui.

Šiuo metu jis kartu su savo šeima yra izoliacijoje namuose Vilniuje.


  2020-08-07

  31 komentarai “COVID-19 užsikrėtęs Operos ir baleto teatro direktorius dalyvavo renginiuose Klaipėdoje”

  1. siūlau visiems boikotuoti ir neiti. Lai džiazo laisvasis ir visas pasaulis sužino apie mietiečių pažiūri į tokį jazzmeną.

  2. o kodėl tu pažeidi įstatymus? Žiubrio Faktas nustatytas, tu glebėsčiavaisi, rankas spaudinėjai, bet ko dar šliaužioji ir nesiizoliuoji?

  3. Vakarėliai ir renginukai leidžiami tam, kad vėliau galima būtų pateisinti rinkimų nukėlimą. O tai reikalinga tam, kad daugiau praplautų many many.

   • Vakarėlius su pasisėdėjimais leidžia miesto valdžia . Ar čia ji nori “nukelti ” rinkimus ? 🙂

  4. Kilus židiniui organizatorius turi nešt atsakomybę
   Ne laiku ir ne vietoj pasisėdėjimai.
   Proto balso nė lašo.

   • Tai kiek po jūros šventės susirgusių buvo? Ir dabar jau praėjo dvi savaitės, kiek nustatė užsikrėtusių mėlynojoj vakarienėj? Apskritą 0?

  5. Puota maro metu…
   Organizatorės lux komentaras
   Žmonės skambino,norėjo l.renginio.
   Vat prašau ŽIDNYS superinis…
   Sirgs visas miestas.
   Valio Mėlynai spalvai

   • Neviduriuokit.Jūros šventei tą patį žadėjo.Praėjo 14 d.ir visi gyvi.Laikytis higienos,nesiglebėsčiuoti ir tvarka.
    Dievas koreguoja šį procesą.

  6. Kiek Karbauskis turi salietros, ir ar nebus kaip Libane. Taip pat klausimas, kodėl dėl trašų krovimo mitingų nėra, o va valstiečių atstovė prie GRIGEO aktyvi, ar kartais ne dvigubi standartai?

   • Salietrą krauna Klasco ir Bega. Gamina Achema. Karbauskis laukus kaip ir kiti ūkininkai laukus tręšia. Tai kam ta politika?

   • Gerai, parašysim. Daug jis salietros turi. Bus, kaip beirute, džiovink džiuvėsius.

  7. lyderiai atostogauja, rinkimų fotosesijose dalyvauja, strateguoja kaip čia Karbauskiui vėl šeimininkauti toliau, o čia jūs trukdote visi.

   • Renginiams leidimus davė “miestas” ? Ar Veryga ? Kažkaip norisi paklausti – smegenų turi ?

   • javų kulti, o ne valstiečius su Veryga ginti. Ištratino pinigus SAM, o čia kojas jam mazgoji.

   • Nusišnekate, noras pilitikuoti ten, kur nereikia, didelis. Klaipėdoje renginius ne laiku organizuoja Klaipėdos savivaldybė ir jos vasalas Žiubrys. O rašymo stilius ir bandymas apginti nusilpusį dūdorių į Modestuko panašus.

   • Kodėl ne laiku? Kuom skiriasi nuo aludarių šventės Kaune? Nuo renginių Mindaugo karūnavimo dienos proga? Nuo tų pačių koncertų Naisiuose kėkvieną savaitgalį organizuojamų? Tuose karbauskio kocertuose daugiau žmonių susirenka nei toj mėlynojoj vakarienėj. Ar čia karbauskiukui viskas galima, o kitiems nieko?

  8. Veryga galės ekstremalią padėtį sušaukti, dar bus galima kažkam aferą prastumti kokiemes regentams, o kaltų nebus nes ši valdžia tik kas gera prisiima.

   • tokią nesąmonę gali parašyti . Sakalauskas jaunas žmogus , linkiu lengvo susirgimo ir greitesnio įveikimo . Mano galva , visi renginiai buvo nelaiku . Tiesiog reikėjo ramiai išgyventi , o kaip bus dabar ? Matyt vėl karantinas ? Panašu gali atsirasti didelis židinys …

  9. O jo bendravimo ryšius ar nustatys, juk visiems reikia saviizoliuotis !
   Blemba blemba…

  10. O tai cia nieko, kad visi viesai skelbia privataus asmens sveikatos bukles informacija?? Cia su privatumu ir duomenu apsauga viskas gerai??? Prisidengiant tuo “baisiai mirtinu” virusu, kurio didzioji dauguma net nepajunta, greit visi nepajusim, kai taps norma, visus kontroliuoti ir visu gyvenimus skelbti ir skalbti viesai. Ar cia jau dabar tokia ir bus “new normal” realybe???

   • Joms tai padarys.Ir greitai.Ventiliavimo aparatus Joms laisvus atras,atskirą palatą ir slaugytojas. O va likusiems ,,muzikontams”?

  11. Tie kurie cia tiek verkiat del mirtino covido, ar paklauset, kokia savijauta pas uzsikretusi, galbut besimptome, o gal tik su persalimo simptomais, ispuciat burbula kad uzsikrete, o apie pacia savijauta niekas nekalbat, nes dabar visi galvoja, kad zmogus paguldytas reanimacijoj ir prijungtas prie kvepavimo aparatu.

   • Galima tik paklausti, ar jis turi bent kiek atsakomybės su savo keistais kaip rašo Delfyje simptomais ir tąsimusi po miestus. Dabar visi rašo, kad Klaipėdoje užsikrėtė.

  12. Operoj nemanau kad pasigaus, ten jis stovėjo nuošaly, tik su reikalingais žmonėms. O atstumai buvo išlaikyti tarp kėdžių.

  13. Kai visi susitelkę, stengiasi saugotis, mūsų dudorius kviečia visus į mėlinuosius Covid – 19 vakarėlius, kuriuose nei atstumų, nei kaukių nereikia. Ačiū dudoriau, tu aišku atsakomybės neprisiimsi, tu nieko nežinojai ir negirdėjai. Tegyvuoja grubliauskio festivaliai.

   • Tiksliai į dešimtuką. Įkvėptai, skaidriai, neįtikėtinai vaizdingai, kalbant dūdoriaus viduriuojančia leksika.

   • Tuo pačiu padėkokit ir naisių carui už koncertus, kurie organizuojami kiekvieną savaitgalį. Ten ir daugiau žmonių susirenka, ir dar mažiau atstumų laikosi. O vakarienėj atskiros kompanijos buvo atskirtos, taip kad nekliedėkit. Be to lauke užsikrėsti yra itin maža tikimybė – reik artimą kontaktą išlaikyti bent 15 minutes (ben jau taip sako Visuomenės sveikatos centras).

  14. Na tai bus visiems vakarieniautojams labai smagu… atstumai tarp žmonių buvo maži. Tai dabar visi 2 savaites vakarieniaus namie?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt