Nuo pirmadienio pietinė Klaipėda – be šilto vandens

Miestas, Svarbu
Avatar photoAtvira Klaipėda
2020-08-09

„Klaipėdos energija“  rugpjūčio 10-15 dienomis vykdysi šilumos trasų hidraulinius bandymus, todėl pietinės Klaipėdos miesto dalies vartotojai nuo kitos savaitės, pirmadienio, neturės karšto vandens.

Rugpjūčio 11 dieną padidintu slėgiu bus bandomi Klaipėdos miesto šilumos tinklai, esantys į pietus nuo Kauno gatvės.

Vartotojams, gyvenantiems Šilutės pl. 19, 19C, 27, 29, šilumos energijos tiekimas karšto vandens gamybai nebus nutrauktas.

Skelbiama, jog po šilumos tinklų hidraulinio bandymo ir remonto darbų karštas vanduo gyventojus turėtų pasiekti rugpjūčio 12–15 dienomis.

„Pietinėje Klaipėdos miesto dalyje pagrindiniai mūsų magistraliniai vamzdynai yra patikimi, pakloti neseniai, tad tikėtina, kad kaip ir ankstesniais metais, čia bandymams pakaks vienos dienos, o karštas vanduo jau trečiadienį pradės grįžti į vartotojų namus“, – pranešime žiniasklaidai pažymi „Klaipėdos energijos“ Šilumos tiekimo tarnybos vadovas Arūnas Smaguris.

Hidraulinių bandymų metu vartotojams rekomenduojama užsukti buto ar pastato įvadinį karšto vandens ventilį, kad už šaltą vandenį nereikėtų mokėti kaip už karštą.

Vartotojai, kurių pastatams dėl aptiktų defektų numatytu laiku nebus atnaujintas šilumos tiekimas, bus informuojami individualiai. Informacija dėl hidraulinių bandymų teikiama tel. (8 46) 410 869. Informaciją apie šilumos įjungimą jūsų pastatui po hidraulinių bandymų gali suteikti namo administratoriai, bendrijų pirmininkai arba šildymo sistemų prižiūrėtojai.

Paprastai hidrauliniai bandymai vyksta pavasario pabaigoje, tačiau šiemet dėl karantino jie buvo perkelti į vasarą.

Šiaurinės Klaipėdos dalies gyventojai be šilto vandens gyveno liepos 13-16 dienomis.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Verslas

Karštas vanduo ir gyvatukas birželį Klaipėdoje bus brangesni nei Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose

Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba skelbia, kad birželį vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos, kuri vasarą naudojama karštam vandeniui gaminti ir gyvatukams šildyti, ...
2024-05-29
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Verslas

Išsiuntė įrangą Ukrainai

Rusija nuo pat invazijos į Ukrainą pradžios kryptingai atakuoja ir naikina šios valstybės energetikos infrastruktūrą. AB „Klaipėdos energija“, suprasdama nuo ...
2024-05-25
Skaityti daugiau

Miestas

Pradėti šilumos tinklų hidraulininiai bandymai: karšto vandens gyventojai neturės vos vieną parą

Nuo gegužės 13-osios „Klaipėdos energija“ pradėjo vykdyti kasmetinius centralizuotos šilumos tinklų hidraulinius bandymus, kurių metu vartotojams nebus tiekiama šilumos energija ...
2024-05-16
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This