P0

Miestas, Svarbu

Nuo pirmadienio pietinė Klaipėda – be šilto vandens

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-09


„Klaipėdos energija“  rugpjūčio 10-15 dienomis vykdysi šilumos trasų hidraulinius bandymus, todėl pietinės Klaipėdos miesto dalies vartotojai nuo kitos savaitės, pirmadienio, neturės karšto vandens.

Rugpjūčio 11 dieną padidintu slėgiu bus bandomi Klaipėdos miesto šilumos tinklai, esantys į pietus nuo Kauno gatvės.

Vartotojams, gyvenantiems Šilutės pl. 19, 19C, 27, 29, šilumos energijos tiekimas karšto vandens gamybai nebus nutrauktas.

Skelbiama, jog po šilumos tinklų hidraulinio bandymo ir remonto darbų karštas vanduo gyventojus turėtų pasiekti rugpjūčio 12–15 dienomis.

„Pietinėje Klaipėdos miesto dalyje pagrindiniai mūsų magistraliniai vamzdynai yra patikimi, pakloti neseniai, tad tikėtina, kad kaip ir ankstesniais metais, čia bandymams pakaks vienos dienos, o karštas vanduo jau trečiadienį pradės grįžti į vartotojų namus“, – pranešime žiniasklaidai pažymi „Klaipėdos energijos“ Šilumos tiekimo tarnybos vadovas Arūnas Smaguris.

Hidraulinių bandymų metu vartotojams rekomenduojama užsukti buto ar pastato įvadinį karšto vandens ventilį, kad už šaltą vandenį nereikėtų mokėti kaip už karštą.

Vartotojai, kurių pastatams dėl aptiktų defektų numatytu laiku nebus atnaujintas šilumos tiekimas, bus informuojami individualiai. Informacija dėl hidraulinių bandymų teikiama tel. (8 46) 410 869. Informaciją apie šilumos įjungimą jūsų pastatui po hidraulinių bandymų gali suteikti namo administratoriai, bendrijų pirmininkai arba šildymo sistemų prižiūrėtojai.

Paprastai hidrauliniai bandymai vyksta pavasario pabaigoje, tačiau šiemet dėl karantino jie buvo perkelti į vasarą.

Šiaurinės Klaipėdos dalies gyventojai be šilto vandens gyveno liepos 13-16 dienomis.


2020-08-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt