P0

Miestas

Klaipėdai – priemonės „Turizmo inovacijos“ finansavimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-11


Dviem Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro (TIC) projektams skirtas priemonės „Turizmo inovacijos“ finansavimas. Iš viso Klaipėdos TIC skirta  29 tūkst. eurų.

Pagal vieną projektą Klaipėdos TIC tobulins svetainę www.klaipedatravel.lt  inovatyviomis priemonėmis, kurios didins vartotojų įsitraukimą ir pridėtinę vertę, – skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Į sistemą numatoma integruoti pokalbių robotus, kurie atsakys lankytojams į rūpimus klausimus, bei prekių ir

Klaipėda. Agnės Mikniūtės nuotr.

paslaugų pardavimo platformą. Pagal šį projektą taip pat numatoma įgarsinti 8 skulptūras Klaipėdoje – informaciją bus galima išklausyti nuskenavus QR kodą. Šiam projektui skirta 21 446 Eur.

Pasak centro direktorės Romenos Savickienės, planuojama, jog svetainėje integruotoje pardavimo platformoje bus galima įsigyti ne tik suvenyrų su Klaipėdos simbolika, bet ir turizmo centro ar kitų įstaigų organizuojamų ekskursijų po Klaipėdos miestą bilietų.

„Taip pat labai norime, jog atsirastų ir skiltis „Sukurta Klaipėdoje“, kurioje galėtume skleisti žinią apie Klaipėdoje kuriančius menininkus bei tautodailės atstovus“, – sako ji.

Pagal kitą projektą numatoma Klaipėdos miesto reklama lauko ekranuose Vilniuje ir Kaune. Šiam projektui skirta 7578 Eur.

„Gautos lėšos padės plačiau skleisti žinią apie galimybes pailsėti Klaipėdoje, didins lankytinų objektų patrauklumą, o informacija virtualioje erdvėje bus dar patogiau ir patraukliau pateikiama“, – sako Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos priemonė „Turizmo inovacijos“ buvo  paskelbta karantino metu siekiant padėti vienam labiausiai nukentėjusių sektorių – turizmui, kuris turėtų persiorientuoti į inovatyvias veiklas ir taip prisitaikyti prie COVID-19 sukeltų aplinkybių. Klaipėdos turizmo informacijos centras – vienas pirmųjų šalyje, gavęs finansavimą pagal šią priemonę.


  2020-08-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt