P0

Veidai

Robertas Valantiejus – naujasis LJKKA vykdomasis direktorius (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-11


Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos (LJKKA) vykdomuoju direktoriumi paskirtas Robertas Valantiejus.

Jis pakeitė pastarąjį dešimtmetį šias pareigas ėjusį Haroldą Kovs.

Admirolo Makarovo vardo jūrų akademiją Sankt Peterburge baigęs bei Pasaulio jūrų universitete Malmėje uosto vadybos magistro laipsnį įgijęs R. Valantiejus turi daugiau nei dviejų dešimtmečių jūrinės veiklos bei darbo uoste patirtį. Naujasis LJKKA vadovas devynerius metus dirbo Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje, kur karjerą baigė eidamas Strateginio planavimo viršininko pareigas.

Pastaruosius 15 metų R. Valantiejus dirbo privačiose uosto krovos kompanijose. LJKKA taryba svarstė kelias galimas kandidatūras, iš kurių pasirinko R. Valantiejų.

„Vertinu parodytą pasitikėjimą ir tikiu, kad mano profesinė patirtis ir įgūdžiai prisidės prie LJKKA tolimesnio sėkmingo veiklos vystymo. Dėsiu visas pastangas, kad visuomenė geriau suvoktų, kas yra uostas, ką jis sukuria ir kiek daug investuoja į įvairias sritis, pradedant infrastruktūra, baigiant visuomenes gerove, aplinkosauga ir kt. Tikiuosi, kad tiek klaipėdiečiams, tiek visos šalies gyventojams pavyks parodyti uosto krovos kompanijų svarbą ir reikšmę miestui bei valstybei“,  – pranešime žiniasklaidai pažymi R. Valantiejus.

INFORMACIJA

LJKKA įkurta 1999 m. Po asociacijos vėliava susibūrusios septyniolika Klaipėdos uoste veikiančių krovos įmonių, Klaipėdos universitetas, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla bei VšĮ Klaipėdos laivybos tyrimų centras. LJKKA kaip šakinė asociacija priklauso Lietuvos pramonininkų konfederacijai bei Europos privačių uosto operatorių federacijai (angl. FEPORT)


  2020-08-11

  Vienas komentaras apie “Robertas Valantiejus – naujasis LJKKA vykdomasis direktorius”

  1. Buvo labai įdomu kas užims asociacijos reprezentavimo poziciją ir šis pasirinkimas yra sėkmingas. Panašu, kad uosto kompleksas iš įsakinėjimo miestui arba bukos gynybos ir agresijos kritikai režimo turi galimybę persijungti į dialogo ir dalykinės diskusijos registrą. Kaip sakoma, viltis kieno ten motina, bet miršta paskutinė 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt