P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Prie „Grigeo Klaipėda” surengė mitingą (67)

Emilija Breiterytė, „Atviros Klaipėdos" praktikantė
2020-08-15


Šalia įmonės „Grigeo Klaipėda“ šeštadienio vidurdienį į mitingą susibūrė klaipėdiečiai, aktyvistai, visuomenininkai. Gyventojai skundėsi įmonės skleidžiamu nemaloniu kvapu.

Mato Mačiulskio nuotr.

Susibūrusieji teigė, kad nori kvėpuoti grynu oru ir sveikai gyventi. Susirinkusius garsiniais signalais palaikė ir pravažiuojančios mašinos.

„Šiandien atėjom palaikyti pietinę miesto dalį. Gyvename viename mieste ir norime, kad mūsų Klaipėda iš tikrųjų būtų švari, nesmirdėtų ir būtų ekologiška“, – sakė Vitės bendruomenės narė Rita Kuprelienė.

Moters teigimu, ji nemalonų kvapą užuodžia važiuodama į pietinėje miesto dalyje esantį darbą.

Mitinge „Grigeo Klaipėda“ įmonės vadovų nebuvo.

Dar ketvirtadienį  „Grigeo Klaipėda“ vadovai susitiko su bendruomenių atstovais.

Susitikimo metu įmonės generalinis direktorius Tomas Eikinas tikslaus termino, kada miestiečiai nemalonaus kvapo nebejaus, neįvardijo.

„Jeigu bus poreikis, kiekvienoje bendruomenėje esu pasiruošęs kiekvienam atsakyti į klausimus, diskutuoti ir ieškoti bendrų sprendimų“, – ketvirtadienio susitikime kalbėjo T. Eikinas.

Mitinge dalyvausi Klaipėdos miesto tarybos narė, Klaipėdos Marių bendruomenės pirmininkė Ligita Girskienė teigė, jog apie tą pačią problemą kalba jau septynerius metus ir vis girdi tuos pačius įmonės pažadus ir skaidrių pristatymus.

Anot mitinge dalyvavusios Seimo narės Virginijos Vingrienės, „Grigeo“ savo įvaizdį yra sugadinusi stipriai ir patikėti jais yra gana sunku. Anot jos, įmonė turėtų investuoti į aplinkai draugiškas ir netaršias technologijas.

„Aplinkosauga ir ekologija turi tapti ekonomikos varomąja jėga. Visos įmonės turi persitvarkyti. Tos, kurios nepersitvarkys, turėtų atitinkamai nueiti nuo arenos ir atverti kelius toms įmonėms, kurios ekologinius iššūkius pavers ekonomikos varomąja jėga“, – teigė V. Vingrienė.

Mitinge kalbėjusi visuomeninės organizacijos „Žalioji banga“ vadovė Dalia Žukienė prisiminė  1988 metais taip pat stovėjusi mitinge dėl taršos prie tuometinio celiuliozės ir popieriaus kombinato, „Grigeo Klaipėda” pirmtako.

„Pradėjo vykdyti teroro aktą prieš Kuršių marias ir prieš mus visus su smarve, su atliekų – dumblo – milžiniškų kiekių kaupimu“, – teigė D. Žukienė.

„Labai apgailestauju dėl savo mamos, kuri gyvena Alyvų gatvėje. Per langus atsibunda nuo smaugiančio aštraus kvapo ir vemia. Prisimenu tas dienas, kai savo vaikelius nešiojau ir iki darbo senamiestyje ėjau vemdama. Baisu ir niekas po šiai dienai nepasikeitė. Apgailėtina, kad žmonės turi rinktis ir kovoti už tai, kas priklauso įvairioms institucijoms, kurios turi atlikti savo pareigą ir yra finansuojamos iš mūsų biudžeto“, – kalbėjo kita mitingo dalyvė, klaipėdietė Irena Dargužienė.

Mitingo dalyviai teigė esą pasiryžę eiti iki galo tam, kad galėtų kvėpuoti grynu oru. Žmonės piketo metu pasirašinėjo po pakartotiniu kreipimusi į valstybės institucijas.

Mato Mačiulskio ir Renaldo Kulikausko nuotr.


  2020-08-15

  67 komentarai “Prie „Grigeo Klaipėda” surengė mitingą”

  1. AvatarAlfa (IP: 90.131.47.239)

   Šaunuoliai žmonės gaila aš nežinojau būčiau prisijungęs, jau nebeįmanoma dvokia praktiškai visas miestas beliko vos kelios vietos kur galima gyventi

  2. Avatarįdomios draugės (IP: 86.100.161.157)

   Anoje miesto taryboje Girskienė buvo pažeidusi privačių ir viešų interesų derinimą ir pabėgo iš tarybos, o jos kovų draugė Zaborė teista už dokumentų klastojimą ir pinigų pasisavinimą – kalba eina apie 300 000 Eur…tai va ir jūsų kovotojai skaidruoliai.

   • AvatarTo: įdomios draugės (IP: 90.131.32.200)

    Nu ir kas Zaborė ir Girskienė, kažka jau tokio padarė, o kad Grigeo daugiau, nei 10 metų, leido visai nevalytas nuotekas ir taip uždirbinėjo po 3mln ir daugiau per metus, tai apie 30 mln eurų, nuo jų juk turėjo būti sumokėta apie 6 mln vien mokesčių į valstybės biudžeta. Dar bauda už žalai gamtai bus apie 60.000.000 eurų, O tu kalbi apie kažkokias kapeikas, lyginant Grigeo ir Zaborės padarytas žalas.

  3. AvatarSe (IP: 90.131.38.84)

   Ar Girskienė dalyvauja Girulių ir Klasco mitinguose? Jeigu ne, tada viskas aišku. Nespėjo apšilti kojų mieste ir jau nebaigusi kadencijos į seimą ropoja.

   • AvatarLK (IP: 83.189.16.244)

    Teisingai, nėr ten ko jai veikti seime, geriau lai būna amžini Tatos, Juknevičienės, Gabrieliai su Linkėvičiais…. kaip senais gerais laikas atėjo 100-čiams…. o Girskiene lai nebando lysti…. niu niu niu….

  4. AvatarSimona (IP: 188.69.211.153)

   Rinkiminė Giskienės akcija. Komentatoriai visi iš vieno kiemo. Varot tą pačią dainelę- Klaipėda užteršta. Smarvės kartais yra, tai tiesa. Bet miesto taršos rodikliai, nieko nesiskiria su kitais didmiesščiais. Ko siekiama dergiant savo miestą, ? Tik asmeninių tikslų-laimėt rinkimus ir patekti į Seimą. Ar tai moralu? Spręsti kiekvienam asmeniškai.

   • AvatarTO SIMONA (IP: 84.15.185.44)

    Jūs neteisi, Simona. Klaipėda nėra “tokia, kaip ir kiti didieji miestai”.
    Deja, būtent Klaipėda tarp penkių didžiųjų Lietuvos miestų yra paskutinė taršos prasme. Klaipėda yra taršiausias Lietuvos miestas tarp penkių Lietuvos didmiesčių. Ir sergamumo rodikliai tarp tų penkių LR miestų Klaipėdoje yra blogiausi. Tai oficiali statistika.

   • AvatarLK (IP: 83.189.16.244)

    Gerb. Simona, jei seime ar valstybėje būtų bent 10% tokių žmonių kaip susirinkę šeštadienį į mitingą, turėtume daug pažengesnę Lietuvą visom prasmėm…. deja dabar tokių mažiau nei 1%, mūsuose labiau rūpi Baltarusija, Ukraina, Amerikos rinkimai… Putinas..

  5. AvatarDalia Ž. (IP: 86.100.53.185)

   Daugelis komentarų liūdina. Kaip galima nesuprasti “Popieriaus ir medžio pramonės įmonės ” (Grigeo Kl.) – taip ji vadinasi , 10 metų paslapčia vykdomos marių-jūros teršimo ir gyventojų sveikatos ,dėl pavojingų cheminių kvapų-smarvės skleidimo į mūsų gyv. aplinką? Įvairūs priekaištai, patyčios tiems kurių dėka pagauti išaiškinti nusikalstama Gr. KLaipėda veikla yra visiškai neprotinga-kvaila….Supraskime, situacija pavojinga. Daugiau nei 0,5 ml. sukaupto nuotekų valykloje Dumpiuose dumblo, cheminių medžiagų, vaistų altiekų kaupimasis Dangėje, mariose yra labai pavojinga Pasirodo .mes patys privalome gelbėtis, gelbėti žūstančias marias , aiškintis toliau kaltininkus , nubausti Grigeo va(l)dovą milijonierių G.Pangonį ir 10 m. tylėjusius ,nesaugojusius miestiečių ir Gamtos nuo jų naikinimo , tai merą Grubliauską, buvusį “Kl.v.” direktorių L.Makūną. buvusius AAdepartemento darbuotojus. Vakarykštis mitingas labai gerai organizuotas. Rašyti komentarus reikia paskelbiant info, kad jame buvo tik 2 sav. Tarybos nariai. L.Girskienė ir A,Vaitkus. Ačiū jiems .Tai kur gi dingo dar 29 kurie pernai pavasarį prieš rinkimus į sav. tarybą prisižadėjo švarų,tyrą orą, kad miestas taps čiut ne rojumi gyventi. Kodėl jų nebuvo mitinge>? Tai jie yra veidmainiai, melagiai. Įdomu,kad prieš 2 dienas prieš mitingą Grigeo sukviestė NVO į pasitarimą pas juos, buvo ir toks žymus darnaus vystymosi ekspertas, (taip save pristato) buvęs LR Aplinkos ministras Kęstutis Navickas, Pasėdėjęs tame susirinkime 20-30 min – dingo, Pasirodo ,kad jis Klaipėdoje bolotiruojasi į seimą.. Kodėl jis būdamas ministru leido pramonės įmonėms ,ne tik KL-je pažeidinėti įstatymus? Galėjo tai pranešti mitinge. Deja.. Vienikimės, tapkime visi ŽALIAISIAS. Domėkimės savi-ės priimtais sprendimais, vykime LAUK iš postų, mūsų miesto tuos , kurie lobsta iš GAMTOS naikinimo…

   • AvatarJumis (IP: 88.118.160.21)

    , p. Žūkiene niekas ir neabejoja, bet kas jei ne valstiečiai Valstybėje turėjo 4metus visus politinės ir vykdomosios valdžios galios instrumentus. Kam jie buvo naudojami? Labanoro giriai kirsti, Girulių miško, naujo išorinio uosto mega projektams stumti, Klaipėdos vandenvietės , Vilhelmo kanalo naikinimui, marių užpylimui, Kuršių Nerijos pakrančių betonavimui, viso Lietuvos pajūrio pliažų sunaikinimui-tokios perspektyvos jau suplanuotos ir tik valstiečių pastangų dėka. Taip konstatavo mokslininkai PAVuose. O ką gero padarė tas Vaitkus apart sveikinimų FB ir sudalyvavimų? Gal jau jūsų išvalytoje Dangėje atgaivinta mažoji laivyba, buvę miesto pliažai? Kiek mačiau baigia užželti ir užrūgti visa upė. Toks Grigeo aplamai turėjo būti iškarto uždarytas su prievole nešdintis lauk iš miesto nes ir jokio uosto, ir miesto centro jo veiklai nereikia. Tik bėda, tą teritoriją kaip mat suvalgytų Bega ir ar nebūtų dar blogiau.

   • AvatarJonas (IP: 88.119.22.98)

    Dalia, jūs tikrai manot, kad Grigeo Klaipėda apdirba medieną? Pasigilinkit į įmonės veiklą, juk pristatinėjo, kad perdirba makulatūrą. Iš kur ištraukėt, kad pusė milijono nuotekų dumblo? Kokiais matavimo vienetais?

  6. AvatarTarkime... (IP: 188.69.208.129)

   Tarkime, nustos veikti šis fabrikas (su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis patiems mitinguotojai). Prieš ką po to mitinguosite? Prieš uosto veiklą? Prieš LEZ’ą?
   Tai ką valgysite užraukę didžiausius miesto ir rajono gyventojų darbdavius?

   • AvatarGali dirbti (IP: 90.131.38.219)

    Tik reikia investuoti pinigus kad neteršti. O ne valytos nuotėkas leisti į marias. Nustoti apgaudinėti visuomenė. N
    Grubliauskui ir Neniškiui atstovauti žmonės o ne versla. Aišku už ką€€€€€€€. Tadgalima tvarkingai dirbti. Įšorinio uosto prastumimas Tai Vaitkaus ir Gr-ko afera. Pinigu plovymas. Nes jo nereikia

   • Avatar"Tai ką valgysite užraukę didžiausius miesto ir rajono gyventojų darbdavius?" NUODYTOJUS? (IP: 84.15.185.44)

    Kaip valgėme, taip ir valgysime, bet vaistams ir poliklinikoms tikrai reikės mažiau. Ta prasme – nepražūsim nepauostę FORTUM. KLASCO oro ar neatsigėrę GRIGEO vandenėlio.

  7. AvatarVisi (IP: 88.118.160.21)

   skandalai kurie pastaraisiais metais vyksta mieste dėl uosto plėtros, uosto įmonių taršos ir smarvių, neteisėtų Klasco statybų, geležies rūdos, trąšų sandėliavimo ir krovos, Girulių miško kirtimo, Kuršių marių užpylimo yra tiesioginė A.Vaitkaus atsakomybė ir suplanuota, jo sisteminga veikla pritariant skystakiaušiui mūsų merui ir miesto tarybai. 7-9 metai jų abiejų vadovavimo buvo laikas padėti pradėti keisti. Visus įrankius turėjo, tačiau būklė nuolat blogėjo ir apetitai tik augo. Pasirinkta šiame paveiksle auka-Grigeo tik maža smirdanti detalė. Rinksi Ligitą Girskienę į Seimą- stiprinsi valstiečius ir visos taršos ir smarvės mieste didės 4-5 kartus ir bus dar sunkiau tai keisti. Tai jau suplanuota, prastumta ir Skvernelio patvirtinta, baigiama įteisinti. Miesto tarybos nariams Girskienei, Vaitkui į tai nusispjauti, vengia net apie tai viešai kalbėti ir net užstoja, gina, nes svarbu tik į ją Seimą įkišti. Tau, klaipėdieti/e, RINKTIS.

   • Avatar:) (IP: 90.138.61.96)

    Čia kas taip paveikė , kad taip nusirašyti iki tokio sąmokslo ? Visai prastai su logika ? Tokiais kliedesiais tik visiškas begalvis gali tikėti 🙂 Aš balsuosiu ir už Girskienę ir už ” valstiečius ” . Likę partiniai mane nuvylė .

  8. AvatarKol šaikos valdžioje (IP: 90.131.38.219)

   Tol vogs medžius,terš jūra ir marias. uostininkų ir grubliauskas slepia kas užteršė jūra degalais. Prokūratūra tik gauna algas nuo 3-iki 5 tūk. €ir negina viešo intereso

  9. AvatarGrubliauskai samdo artima ARBORA (IP: 90.131.38.219)

   Kuriai atiduoda Klaipėdos medžius. Arbora nusikalstoma grupuotė kuria kirto didžiulės šakas ant žmonių galvu,kai žmonės neleido vogri turta -gerus medžius

  10. AvatarTomas (IP: 90.131.35.123)

   Dabar aišku iš kur pas Pangonį yra tiek milijonų “uždirbtų” 3 mln per metus už nuotekų tvarkymą būtų sumokėjęs Klaipėdos vandenims tai per 10 metų apie 30 mln eurų. Ir tiek nusukus gaila pasistatyti filtrus ant stogo, kad miestas nesmirdėtų.

  11. AvatarRobertas, tas Pangonis tikrai nekaltas (IP: 90.131.35.123)

   G.Pangonis 1997 metais gavo to meto premjero G.Vagnoriaus nurodymą padėti privatizuoti „Lietuvos telekomą“, čia jis paskirtas generaliniu direktoriumi ir valdybos pirmininku. Privatizavus įmonę, generaliniu direktoriumi paskirtas Tapio Paarma, jis liko viceprezidentu, 2005 04 29 rašė „Verslo žinios“.

   Išėjimo iš šios bendrovės versija iki galo neaiški – būta įtarimų, jog jis atsistatydino dėl nusižengimų darbe. Nuo 1999–ųjų porą metų G.Pangonis buvo „Bitės GSM“ generaliniu direktoriumi. Oficialiai skelbta, kad jis atsistatydino šalių susitarimu nesutapus pozicijoms dėl tolesnės bendrovės strategijos.

   Vis dėlto, 2000 09 14 „Verslo žiniose“ rašyta, jog „Bitės GSM“ akcininkas Danijos telekomas „Tele Danmark“ iš bendrovės generalinio direktoriaus pareigų G.Pangonį atleido dėl bendrovės turto švaistymo – buvo kalbama, jog G.Pangonis iš „Bitės GSM“ patalpų buvo išlydėtas su apsauga.

   VŽ žiniomis, jo atleidimo priežastis buvo įtartinos įvairių pirkimų sutartys. „Bitės“ akcininkams įtarimų kėlė įmonės pastatus statančių ar rekonstruojančių statybos bendrovių parinkimas, automobilių pirkimas, telekomunikacijų ryšių bokštų statybos.

   Kai kurie VŽ šaltiniai teigia, jog už panašius nusižengimus G.Pangonis buvo priverstas pasitraukti ir iš „Lietuvos telekomo“.

   • AvatarJulius (IP: 88.119.22.98)

    Jonai, liaukis tą patį per tą patį rašinėti. Neptavirtintais duomenimis 😀

  12. AvatarKlaipėdietė (IP: 85.232.151.236)

   Ačiū buvusiems kartu. Šįkart vangokai, bet tikėkimės, kad ateityje būsime aktyvesni.

   • AvatarKazanova (IP: 188.69.194.195)

    Kreipiuosi į Girskienės, Kozovos ir Zaborės vyrus, net liežuvis nesiverčia jus ponai vyrais pavadinti. Susimesime mes jums dėl Viagros ir atlikite savo kaip tikrų vyrų pareigą… Nėra gamtoje baisesnio sutvėrimo, nei seksualiai nepatenkinta moteris. Išgelbėgite Klaipėdą… ir jūsų žmonos taps šilkinėmis kai vėl į žmones atvirs.

  13. AvatarJulė (IP: 85.232.149.126)

   Gėda už komentuojančius…Ar patys buvote ir matėte, o gal prisidėjote prie miesto smarvės panaikinimo?Visi nori, kad miestas būtų švarus, kvepiantis o ką padarėte vardan to?Ačiū organizatoriams.

   • AvatarGeta tau taip rašyti nesupranti esmės (IP: 90.131.36.238)

    Jai nės kaž kas stivės su plyka sub….ne,smarvė ne išnyks. Dėl to kad reikia suprasti :kas leiddo 14 metu teršti marias.1.leudo lrokuratūra,kuria neginė viešo intereso imi til kol kaž kas nepasašė skundo ir parodė kaip darė gregeo nusikaltima. Rezultato nėra. Prokuratūra sulipusi su Grubliausku ir Aplinkos apsauga ur Aaa. Tad jie atstovauja greegeo. Dėl ju atstovavimo ne žmonėms i įmonėms Jus turite smarve,užteršta jūra ur marias. Su Mažeikos palaiminimu iškirsti beveik visi Lietuvos medžiai. Prokūratura negina viešo intereso. Su Neniškio ir Grubliausko palaiminimu pi rinkimu Skverbelis kirs Giruliu mjška,jau pasirašė Neniškis.

    Tai jus ten galite stovėti ir be kelniu.kol šitos sulipusios institucijose dirbs seni konservai ,valstečiai —–NEPASIKEIS NIEKAS

  14. AvatarJulė (IP: 85.232.149.126)

   Gėda už komentuojančius…Ar patys buvote ir matėte, o gal prisidėjote prie miesto smarvės panaikinimo?Visi nori, kad miestas būtų švarus, kvepiantis o ką padarėte vardan to?Ačiū organizatoriams.

  15. AvatarKlaipėda (IP: 86.100.169.240)

   Jei Girskiene su Zabore uz švarią ir ekologiška Klaipėda tai ko sėdi subline suraukus ir tyli dėl KLASCO taršos geležies rūda? Todėl kad jas ir Schneiderata remia KLASCO o Zabores vyras ir sūnus kai buvo bedarbo tai KLASCO po savo sparnu ir įdarbino. Aferistciu saika kaip ir KLASCO ir Grigeo!

   • AvatarReikalas (IP: 84.15.180.77)

    Andronova baik skiesti nesamones. Gydykis.

   • AvatarSkiedalai (IP: 84.15.180.77)

    Andronova, baik skiesti nesamones. O tu butą ne iš Stemma Group kartais Palangoje išsinuomojai?

   • AvatarKlaipėda (IP: 86.100.169.240)

    Čia visai ne andronova parašė, o gyventoja iš vities bendruomenės. Tai ką teisybė akis bado!

   • AvatarKlaipėda (IP: 86.100.169.240)

    Nu va ir apie andronovos nuoma dar sužinosime. Kaip gerai kalės pjaunasi ir viskas į viešumą lenda.

  16. AvatarTokius komentarus kaip ačiū Ligitai,šaunolė (IP: 90.131.36.238)

   Tuos komentarus manau rašo pati girskienė

   • Avatarnu dar (IP: 86.100.161.157)

    gali ir Zaborė pavaryti 🙂 matyt tikisi kad koks kaulas nukris, nes teistumas matyt neleis nieko doro dirbti

   • AvatarLiutikas (IP: 188.69.194.195)

    Girskienės, Zaborės ir Kuzavienės visos giminės įdarbinti interneto troliais. Paplauskas kaip pasubinis iš pasakos laksto su kamera, kad ir jam kauliukas nuo lovio tektų. Vaitkus kaip buratinas su kapeikom burnoje svajoja patekti į stebuklų lauką – Seimą. Apgailėtina.

  17. AvatarAušra (IP: 90.131.33.32)

   Nuoširdų ačiū tariam Ligitai G. už mitingą ir už tai , kad tiek daug kovoja su taršiomis įmonėmis , kurios nuodija Klaipėdos žmonės.

  18. AvatarNe smirdes kai neliks kišius įmančiu (IP: 90.131.38.251)

   Kai neliks valstečiu jr konservu

  19. AvatarMindaugas (IP: 84.15.182.131)

   Labai geras mitingas, palaikau miestiečius ir Ligitą, šaunuoliai.

   • Avatarkoks dar mitingas (IP: 86.100.161.157)

    nei 100 žmonių, nesusirinko pusė iš jų pačios kandidatės aplinka, dar amžinas vaikščiotojas Patkaukas, dar koks netyčia atėjęs 🙂

  20. AvatarAnonimas (IP: 84.15.182.131)

   Labai geras mitingas, palaikau miestiečius ir Ligitą, šaunuoliai.

  21. AvatarO prokuratura kišenini? (IP: 90.131.38.251)

   Nesidomi nedirba neieško kaltu. Tiesiog po 3-5tuks. Algos gauna….

  22. AvatarTai kas atsakingas už degalu pylyma į jura? (IP: 90.131.38.251)

   O kuo info nėra. Susitiko latakis su vaitkum ir grubliausku ——–$$$$$€€€€€€ir tylaaaaaaaaaa

  23. Avatarman atrodo (IP: 86.100.178.200)

   kad ji ir negali nieko pasakyti, ir padaryti, tai dabar valdantieji yra valstieciai,,zalieji,, kaip jinai gali eiti pries savo partiecius? paziurekit, kas buvo su seimo nariais, kas nepritare ar balsavo pries savo vadu nurodymus…

   • Avatartai žinoma (IP: 86.100.161.157)

    Juk visus 4 metus Aplinkos ministerija ir vyriausybė buvo valstiečių rankose. Pamenate kaip ji išdidžiai ten vyko, dėjo video, neva tarėsi, paketus darė ir ką? Piaras ir nieko daugiau, dabar tik siekis, kad valstiečių partija gautų mandatą per neva kovotoją.

   • AvatarPolitinis šou kol žalieji valstečiai valdžioje (IP: 90.131.38.251)

    Sprendžam pagal darbus. 7 metai ir pokyčiu nėra. Kaip smardino taip ir dabar smardino.
    Kol bus Girskienės valstečių ministas Mažeika ie smardins ir Girulius kirs ir ąžuolus leis kirsti ir Rumpiškės kvartala iškirto ir Debreceno g. Iškirto ir kt iškirto ir Labanora iškirto ir siūlo su lankais ir arbaletais šaudyti i pusiau automatais šaudyti……..

   • AvatarTai problema sprendžiama (IP: 90.131.38.251)

    Von iš valdžios valstečius Mažeikas ir kt. Ir pasibaugs…..

  24. Avatargyventojas (IP: 217.138.209.130)

   cia vyko is tikro Girskienes ir busimos seimo padejejos Zabores priesrinkimine akcija….sitas mitingas nieko cia nereiskia ir ta parasu rinkimo akcija taip pat. idomu kodel Girskiene nesireiskia miesto savivaldybeje? tai gi ji yra valstieciu frakcijoje kartu su uostininkais, kodel ten tyli,sedi kaip pelyte po sluota? tas pats bus ir seime jeigu isrinks, sedes ir bus eiline balsuotuoja. jeigu esi isrinkta i miesto taryba tai ir sedek, atstovauk…o, netylek…

   • Avataro ta Zaborė (IP: 86.100.161.157)

    ta pati kuri teista už finansiniu nusikaltimus ir panašiai? Nu tai gera kompanija pas kandidatę…

  25. Avatarsusibūrė visuomenininkai :) (IP: 86.100.161.157)

   nejuokinkite, dar ką galėjo subūrė valstiečių kandidatė į seimą ir viskas. Susirinko gal 70-80 žmogučių su vaikais skaitant. Girskienė paskaitė politinę kalbą, jos aplinka pafilmavo, pafotkino ir kur tie visuomenininkai?

  26. Avatarpatarimas Vaitkui ir valstiečiams (IP: 86.100.161.157)

   neseniai naftą rinkote iš jūros, kodėl ten Girskienės nebuvo, kodėl ji Klasco nbemato, kai tik su uostininkais miesto taryboje susėdo?

  27. AvatarGirskienės politinis šou :) (IP: 86.100.161.157)

   Mažeika aplinkos ministras KUR? Valdo valstiečiai aplinkos ministeriją, bet kovoja su smarve 🙂 Klaipėda jau buvo išrinkusi valstiečisu Kepenį su Kirkučiu, tai vienas tapo KRIKŠČIONIU, o kitas greit perbėgo į kitą apygardą, nes nieko dėl smrvės ir nepadarė, nors žadėjo. Dabar klaipėdiečiams žadės kita valstietė, tik jau mandresnė su mitingais 🙂

  28. AvatarMitinguotojas (IP: 84.15.177.70)

   Ačiū, Ligita. Tu mūsų viltis.

  29. AvatarElena (IP: 90.138.61.96)

   Mitingavo miesto gyventojai , o ne ” valstiečiai ” . Kalbėjo bendruomenių nariai , o ne ” valstiečiai ” …Kaip nusibodo politikos ” matymas ” kur jos nėra . Dvokia seniai ir tikrai teisūs mitinguotojai …1988 !!!!

   • AvatarKandidatė (IP: 86.100.161.157)

    organizuoja mitingą, nes rudenį rinkimai, o kodėl jos nebuvo preitą savaitgalį kai nafta jūroje plaukiojo iš uosto ir Vaitkus tylėjo. Valstiečių metodai bjaurūs kaip ir jų politika.

  30. AvatarPilietis (IP: 188.69.194.195)

   Ar kas atkreipė dėmesį, kad Girskienė p. Zaborę pavadino savo kolege? Ar žinote ponai, kad Zaborė turi 2metų ir šešių mėn. lygtinę kalėjimo bausmę už turto grobstymą, dokumentų klastojimą, atlygininų mokėjimą vokelyje, bendrovės kuriai vadovavo sužlugdymą, apgaulingą buhalteriją ir t.t., Prie viso to paskirtą 250000Eur baudą ir 50000 Eur skola mokesčių inspekcijai. Areštuotas visas Zaborės turtas. Super kolegę Girskienė susirado, kaip tik padėjėja Seime bus, tikros aukštos moralės autoritetai. Trys, keturi: GĖDA, GĖDA, GĖDA… Zaborė skolas atidirbinėja ir prieš visas įmones su savo seserimi Kuzaviene klastodamos faktus ir tikrą informaciją loja… Kas gali paneigti, kad Girskienė taip PAT už kažką atidurbinėja. Trys komunarės, ko ne šaika? Žmonės, ir jūs jomis tikite, pasitikitę…?

   • AvatarPiliečiui gentviliukui (IP: 188.69.197.74)

    Vėl tu komentuot pradėjai!? Kiek su tėvu savo esat privirinę varkių, tai zaborei dar toli iki jūsų

   • AvatarElena (IP: 90.138.61.96)

    Eik prasivėdink prie grigejo vamzdžio ….Kiekvienas turi savo atsakomybę ir atsakys . Ne tavo pletkininko reikalas …. Menkystos iki pykinimo komentaras . Fui …

  31. AvatarKlaipedenis (IP: 188.69.197.74)

   is komentaru matosi kaip liberalams uzpakaliai dega, kad tasku negalejo susirinkti rinkimam. grubliausko visai nera, gentvilas priderines grigeo reikalu tai izulumo neuzteko jau ateiti cia dar politikuot

  32. AvatarŽALIASIS A. VAITKUS (IP: 84.15.188.252)

   Mokykitės, vaikai, iš Klaipėdos žaliųjų valstiečių vedlio Arvydo Vaitkaus. Ir sugebėk tu taip per tokį trumpą laiką taip pažaliuoti!.. Matyt, nebetoli ta diena, kai A. Vaitkus pradės protestuoti ir mitinguoti po kitų didžiausių Klaipėdos teršėjų – KLASCO (Achemos) ar (baisu net pagalvoti!) po Uosto direkcijos langais…

   • AvatarElena (IP: 90.138.61.96)

    Gerai , kad atėjo ponas Vaitkus , jis miesto tarybos narys , o kur kitų frakcijų nariai ? Jiems dzin kokių bėdų turi miestiečiai ?

  33. Avataro kodėl valstiečiai (IP: 86.100.161.157)

   nemitingvao kai Girulių mišką iškirsti nusprendė? Tada tyliai ramiai gyveno, o dabar matai rado vietą politikuoti.

   • AvatarNa jau na jau (IP: 90.138.61.96)

    Girskienė mačiau buvo mitinge dėl Girulių miško , jei nežinai .

   • Avatar? (IP: 90.138.61.96)

    O kur didysis kovotojas Seimo aplinkos komiteto pirmininkas liberalusis Gentvilas ? Kur konservatoriai ” kovojantys ” už miesto orą ? :))) Ponai nesijaudina dėl klaipėdiečių ?

   • Avataro kodėl (IP: 86.100.161.157)

    kas nors turi dalyvauti Girskienės rinkiminėja kampanijoje? Ieškokite kvailių 🙂 Net miestiečiai nebėjo pamatę, kad aną mitingą ponia panaudojo savo asmeninei karjerai.

  34. AvatarGirskienė (IP: 86.100.161.157)

   bent jau politine reklama savo renginį pasivadintų. Ir kodėl aplinkos ministro valstiečio ar kokio valstiečio iš vyriausybės nebuvo? Tipo jie nei prie ko 🙂

   • AvatarNepritariu (IP: 188.69.197.74)

    Šaunuole Ligita, ne taip kaip mūsų VEIDMAINIAI liberalai su girtuokliu meru prieš aky

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt