P0

Koronavirusas, Svarbu

Užsikrėtusiųjų COVID-19 skaičius auga (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-15


Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, penktadienį šalyje patvirtinti dar 34 nauji koronavirusinės ligos atvejai.

Iš jų 13 – Kauno apskrityje, 4 – Klaipėdos apskrityje, 1 – Panevėžio apskrityje, 2 – Šiaulių apskrityje, 3 – Tauragės apskrityje ir 11 – Vilniaus apskrityje. 4 atvejai yra įvežtiniai iš Rusijos, Anglijos, Lenkijos, Olandijos.

Klaipėdos apskrityje iš 4 naujų atvejų vieno užsikrėtusiųjų infekcijos šaltinis nėra žinomas, toliau vykdoma epidemiologinė diagnostika, sąlytį turėjusių asmenų sąrašas tikslinamas.

Kitas asmuo galimai užsikrėtė Nyderlandų Karalystėje nuo bendradarbio. Kiti du užsikrėtusieji turėjo kontaktą su jau sergančiais asmenimis.

Nuo koronavirusinės infekcijos šalyje pasveiko 1704 žmonės, šiuo metu izoliacijoje yra 3124, segančių – 588.


2020-08-15

2 komentarai “Užsikrėtusiųjų COVID-19 skaičius auga”

  1. Šaunuoliai, pats tinkamiausias metas švelninti apribojimus ypač buriuotis daugiau kaip po 600. “Lokalizuosim tiktai židinius”, o juk tokiais veiksmais patys tuos židinius ir sudaro. Panašu kad teks visiems persirgti, o kam nepasiseks pripaišys gretutines ligas ir rizikos grupės amžių.

    • Na taip ir bus. Kaip kažkada pasakė A.Merkel: ” Kai persirgs kokia 70% gyventojų, tada ir įgysim imunitetą”. Tad liaukimės panikuoti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt