P0

Miestas

Biržos tiltas virs Laisvės tiltu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-20


Rugpjūčio 23-30 dienomis klaipėdiečiai kviečiami ant Biržos tilto užrišti baltai raudoną juostą, piešinį ar kitą kūrinį su laisvės palinkėjimu Baltarusijos žmonėms. Po akcijos jie bus surinkti ir išsiųsti į Baltarusiją demokratinėms organizacijoms.

Rugpjūčio 23 d. 18.30 val. ant Biržos tilto bus formuojama gyvoji Baltarusijos vėliava ir tylos minute pagerbiami žuvusieji kaimyninėje šalyje.

„Pakelsime rankas ir senąsias Baltarusijos vėliavas į viršų už žuvusius priespaudoje ir neišvydusius vieningos Baltarusijos. Tylėti nebegalime, nusiimkime tas nematomas kaukes. Prieš 31 metus trys broliškos tautos savo bendrystės, vienybės, meilės ir Laisvės troškimo dėka įrodė pasauliui, kad kiekvieno žmogaus laisvės troškimas ir vienybė jungia ne tik širdis, bet ir valstybes, sienas, tautas bendram ir kilniam tikslui. Negalime būti abejingi nusižengimams žmogiškumui, kurie vyksta šalia mūsų sienos, todėl minėdami Baltijos kelio 31-ąsias metines ant Biržos tilto iškelsime 8 senąsias Baltarusijos, 8 valstybines Lietuvos trispalves, 8 valstybines Latvijos ir 8 valstybines Estijos vėliavas. Jaučiame pareigą iškelti ir paminėti ir daugiau valstybių, kuriose tęsiasi karai ir pažeidžiami demokratijos principai, bet šiuo metu mūsų maldos ir širdys plaka Baltarusijos ritmu ir tebūnie tai šviečiantis pavyzdys Taikai pasaulyje”, – rašo renginio organizatoriai.

Jei turite galimybių prisidėti prie akcijos nuperkant vėliavą, koordinuojant, spausdinant tentus, nuperkant kaukių, dezinfekcinių priemonių ar kanceliarinių prekių, komunikuojant akciją ar siunčiant siuntas – susisiekite su Mariumi tel. 860404444 arba el. paštu marius@creeators.lt.


  2020-08-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt