P0

Verslas

Organizavo ekskursiją neįgaliems vaikams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-27


Klaipėdos jūrų krovinių kompanija KLASCO kartu su VšĮ „Tvari aplinka“ rugpjūčio 20–21 dienomis organizavo kelionę į Druskininkus, skirtą negalią turintiems Klaipėdos miesto bendruomenės vaikams. Dvi dienas trukusioje išvykoje dalyvavo 22 vaikai ir 17 juos lydinčių tėvų.

Pirmąją dieną kelionės dalyviai kartu su gide autobusu vyko į Liškiavą, aplankė Liškiavos architektūrinį ansamblį bei piliakalnį, o antrąją – dalyvavo ekskursijoje po Panemunės pilį ir jos parką. Nakčiai šeimos apsistojo poilsio ir sveikatingumo komplekse „Grand Spa Lietuva“ Druskininkuose, kur laisvu nuo ekskursijų laiku mėgavosi ir vandens parko teikiamomis pramogomis.

„Tokias savaitgalio išvykas organizuoti savarankiškai daugumai dalyvavusių šeimų būtų sudėtinga – tiek finansų atžvilgiu, tiek ir bandant suderinti specialius vaikų poreikius. Labai džiaugiamės, kad pavyko suteikti progą vaikams turiningai praleisti laiką“, – KLASCO pranešime žiniasklaidai kalba VšĮ „Tvari aplinka“ vadovė Sandra Gabrilavičienė.

Prie Klaipėdos bendruomenių gerovės KLASCO prisideda jau ne pirmą kartą. Kiek anksčiau buvo įgyvendinti aplinkos tvarkymo bei gatvių infrastruktūros gerinimo Klaipėdoje projektai, bendrovė kiekvienais metais remia įvairius socialinius ir visuomeninius projektus.

Šią vasarą KLASCO jau organizavo vieną ekskursiją socialiai remtinoms šeimoms, parėmė ir Klaipėdos Vitės progimnazijos mokinių dalyvavimą vasaros anglų kalbos stovykloje „Adventurous Summer“.

„Bendruomenės vaikai – Klaipėdos miesto ateitis, todėl aktyviai ieškome būdų prisidėti prie jaunosios kartos ugdymo. Jau ne pirmą kartą investuojame būtent į kokybišką bendruomenės vaikų laisvalaikį bei ugdymą“, – sako KLASCO generalinis direktorius Vytautas Štumbergas.


  2020-08-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt