Prokuratūra dėl „Grigeo Klaipėda” turi kitokią nuomonę nei STT

Miestas, Svarbu

Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Linas Kiaurakis penktadienį panaikino Specialiųjų tyrimų tarnybos nutarimą atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą dėl AB „Grigeo Klaipėda“ ir ją kontroliuojančių institucijų veiklos.

Į STT su atitinkamu skundu kreipėsi asociacijos Klaipėdos Marių bendruomenė ir Šernų ir Ketvergių kaimo bendruomenė bei Raimonda Zaborė.

Pareiškėjai nurodė, kad gyvenamojoje aplinkoje jaučiami nemalonus kvapai, galimai atsiradę dėl „Grigeo Klaipėda” gamyboje naudojamų cheminių medžiagų bei siekiant pagerinti gamybinių nuotekų parametrus į nuotekas pilamų cheminių preparatų. Anot jų, „Grigeo Klaipėda” biokuro katiluose deginamos gamybos atliekos, kuriose galimai yra plastiko ir plastmasės priemaišų.

Skundų autoriai taip pat kėlė klausimus dėl Aplinkos apsaugos departamento ir Aplinkos apsaugos agentūros darbuotojų kompetencijos, galimo tyčinio neveikimo, galimos korupcijos išduodant ,,Grigeo Klaipėda“ taršos leidimus. STT tyrimo dėl to nepradėjo.

3 Comments

 1. Lina

  Šiandien- šeštadienis.Baltijos pr.dvokia salsvu skoniu.Miestas prie jūros?

  Reply
 2. RK

  Dabar visus pakalbins, manau bus įdomu. 

  Reply
 3. :)

  Ačiū prokurorui 🙂 Pradedu tikėti … Labai ačiū …

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Verslas

„Grigeo Klaipėda“ ir vandentiekininkai susikibo dėl šimtų tūkstančių 

Po teisėsaugininkų nustatyto fakto, jog pilnai neišvalytomis nuotekomis teršė Kuršių marias, uostamiesčio vandentiekininkų paslaugomis priversta naudotis AB „Grigeo Klaipėda“ už ...
2024-04-16
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

„Grigeo Klaipėda“ byloje - dar du prašymai

Šiaulių apygardos teismas penktadienį apklausė du papildomai pašauktus į teisiamąjį posėdį naujus liudytojus AB „Grigeo Klaipėda“ Kuršių marių taršos byloje. ...
2024-03-29
Skaityti daugiau

Mums rašo

Vandenilio gamyba Klaipėdoje: vandens nepavogs, miesto nesusprogdins

Kilus šaršalui dėl vandenilio gamybos ir užpylimo punkto plėtros Klaipėdos uosto teritorijoje, pateikiu trumpą santrauką atlikto poveikio aplinkai vertinimo, kad ...
2024-03-17
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This