P0

Miestas

Nepasiturintiems – rūbai ir avalynė nemokamai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-02


Klaipėdos miesto socialinės paramos centras praneša turintis galimybę padėti Klaipėdos miesto gyventojams, gyvenantiems nepritekliuje, rūbais, avalyne ir kitais reikmenimis, nes gavo paramą iš Norvegijos, kitų šalių ir socialiai atsakingų klaipėdiečių.

Sutvarkytoje erdvėje centro komanda yra paruošusi klaipėdiečiams rudeninių ir žieminių rūbų ir avalynės. Daiktai nepasiturintiems klaipėdiečiams suteikiami nemokamai.

Dėl to jiems reiktų kreiptis į Klaipėdos miesto socialinės paramos centro, įsikūrusio Taikos pr. 76, klientų aptarnavimo erdvėje dirbantį socialinį darbuotoją.

Socialinė paslauga teikiama ir rūbai, avalynė bei kiti reikmenys centre išduodami antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 8.45 iki 11.45 val. Informacija teikiama telefonu tel. 300706 ir el. paštu – tatjana.semionova@klaipedaspc.lt

Savo ruožtu centro vadovė Diana Stankaitienė visų darbuotojų vardu dėkoja VšĮ „Vaivorykštės tako gimnazijai” ir jos direktorei Džiuljetai Gečienei, taip religinei bendruomenei „Išganymo armija” ir jos vadovei Annette Siuzanne Kettler – Riutkenen bei socialiai atsakingiems klaipėdiečiams už ilgametę partnerystę, mažinant skurdą Klaipėdos mieste, nuolat aukojant nepasiturintiems geros kokybės padėvėtus rūbus, avalynę, indus, baldus, buitinę techniką ir kitus reikmenis.


  2020-09-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt