Etikos komisija vargsta su laivų savininkų asociacijos vadovo skundu (2)

Politika, Svarbu
Avatar photoMartynas Vainorius
2020-09-03

Klaipėdos miesto tarybos Etikos komisijai ketvirtadienį neužteko beveik valandos, kad nuspręstų, ar pagrįstas yra Klaipėdos mažųjų laivų savininkų asociacijos „Pajūrio laivai“ prezidento Algirdo Valentino skundas dėl politikės Alinos Velykienės pasisakymo viešo posėdžio metu.

Alina Velykienė ir Algirdas Valentinas. Martyno Vainoriaus nuotr.

A. Valentino pretenzijas komisija jau nagrinėjo prieš beveik pora savaičių vykusio posėdžio metu.

Etikos komisijai pateiktame skunde A. Valentinas nurodo, kad A. Velykienė jį galimai apšmeižė, pažeidė jo garbę ir orumą liepos 20 dieną vykusiame jungtiniame Jūrinės kultūros koordinacinės tarybos ir Jūrinių bei vidaus vandenų reikalų komisijų posėdyje. Anot A. Valentino, A. Velykienė, užuot dalykiškai atsakusi į keliamas problemas, ėmėsi puolimo taktikos.

„Rodydama į mane ir sakydama „šis ponas“, pareiškė, kad aš be leidimo ir nemokėdamas jokių mokesčių prie Klaipėdos muziejaus krantinės laikiau savo laivą“, – rašoma skunde.

Komisijos narys Arūnas Andziulis pareiškė, kad, jo nuomone, tai yra „grynai ambicijų klausimas”. Jis teiravosi, kodėl čia negali būti taikos sutarties, kaip „Aido Kaveckio atveju”.

A. Velykienė posėdyje nedalyvavo, o pasisakyti teisę gavęs A. Valentinas teigė paprašęs, kad A. Velykienė „pasakytų bent keletą žodžių, kodėl per 13 metų priimtų per dešimt tarybos nutarimų pirštas mažiukas nepajudintas”.

„Aš jos neįžeidinėjau. Labai įsižeidė, kad tokį klausimą uždaviau. Aš antrą raštą parašysiu, kad ji meluoja vėl. Šiandien per Velykienės darbą turime tokias krantines, kurios netinkamos, nesaugios, žmonės negali į laivus įlipti. Aš noriu informuoti, kas yra Velykienė, ji mus įžeidinėja, naudoja žodžius, kurių tarnautojas negali naudoti. Problema, kad ji elgėsi neetiškai ir skleidžia melą. Ji meluoja, kad Valentinas ten laikė laivą”, – kalbėjo A. Valentinas, pabrėžęs, kad jis „niekada nėra buvęs ponas”.

Po šio gana emocingo pasisakymo A. Andziulis reagavo, kad „kai pradeda tokiu tonu kalbėti, reikia tikrai stiprių nervų”.

„Perklausius posėdžio įrašą man asmeniškai susidarė nuomonė, kad pareiškėjas kalbėdamas įžeidinėjo – moteriškei galvą skauda, pilvą skauda, neprieisi prie jos. Galima įžvelgti norus prieiti susitarti. Reakcija buvo adekvati ir šiandien paaiškėjo, kad nemokėjo”, – kalbėjo komisijos narys Saulius Liekis.

Tuo metu konservatorius Kazys Bagdonas tikino, kad „esame politikai ir kad ir ką girdime, turime susilaikyti”.

„Ji stipresnė pusė kaip politikė, ji neturėtų sureaguoti taip, kaip sureagavo, kad ir koks buvo pasisakymas. Už ką reikėjo mokėti mokesčius, jei sutartis nebuvo sudaryta?”, – savo nuomonę dėstė kitas miesto Tarybos narys Alvidas Šimkus.

„Politiko neetiškas elgesys neturi būti toleruojamas, galime pasiūlyti atsiprašyti ir paneigti teiginį”, – kalbėjo kitas konservatorius Rimantas Didžiokas.

Visgi po beveik valandos posėdžiavimo komisija nutarė dar kartą atidėti svarstymą, nes dauguma jos narių nusprendė, kad jiems reikia laiko įsigilinti į A. Velykienės pateiktus dokumentus.

Žymos: | | | | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Etikos komisija vargsta su laivų savininkų asociacijos vadovo skundu”: 2

  1. tas ale nukentėjęs parašė:

    posėdžio metu dar kartą pavarė viešai ant Velykienės 🙂 dar paauklėjo tarybos narį ir garsiu tonu papasakojo kaip viskas blogai 🙂

  2. Du ožiai parašė:

    susitiko ir rodo ambicijas. Nė vienas nėra teisus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Klaipėdos centre „su virimu ir kepimu nieko nebus”?

Pasiūlymą uždrausti dyzelinius ir benzininius generatorius naudoti per muges bei ruošti maistą arčiau nei 25 m nuo gyvenamųjų namų uostamiesčio politikai sutiko ...
2024-07-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Vidmanto Dambrausko meilė Gintarui Neniškiui siaurame mieste be žalių paspirtukų*

„Mes turim labai gerai veikiančią įmonę, vadovaujamą pono Gintaro Neniškio”. „Dar kartą pabrėžiu – mes turim labai gerą viešąjį transportą, ...
2024-06-26
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Medelyno kvartalo infrastruktūrai projektuoti - dar 200 tūkst. eurų?

Tokią sumą trečiadienį Klaipėdos miesto tarybos Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdžio metu įvardijo Savivaldybės administracijos vyriausiasis patarėjas Ričardas Zulcas, ...
2024-06-26
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This