P0

Verslas

„Ignitis“ pristato naujienas klientams – nepriklausomo tiekėjo planus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-07


Nuo rugsėjo 7 d. nepriklausomas elektros tiekėjas „Ignitis“ privačius klientus jau kviečia sudaryti elektros tiekimo sutartis ir pasirinkti vieną iš trijų siūlomų planų. Visiems, pasirašiusiems šias sutartis iki gruodžio 10 d., žalioji energija į jų būstus vienerius metus bus tiekiama be papildomo mokesčio.

Naujieji „Ignitis“ planai ir pasiūlymai yra ypač aktualūs į pirmąjį elektros tiekimo rinkos liberalizavimo etapą patekusiems per 98 tūkstančiams elektros vartotojų, tačiau juos gali pasirinkti ir visi norintys.

 Ir suvartojantiems mažai elektros, ir besidomintiems birža

 Kaip primena sumanių energetikos sprendimų bendrovės „Ignitis“ Privačių klientų padalinio vadovas Andrius Kavaliauskas, į pirmąjį liberalizavimo etapą patekę gyventojai nepriklausomą elektros tiekėją turi pasirinkti iki šių metų gruodžio 10 d. To nepadarius, jiems garantinio elektros tiekimo paslaugą dar pusę metų tieks „Energijos skirstymo operatorius“, tačiau ji bus brangesnė nei pasirinkus iš nepriklausomo tiekėjo.

„Elektros tiekimo liberalizavimas reiškia naują erą ir naujas galimybes privatiems klientams. Ta proga pristatome  tris naujus elektros vartojimo planus – „Minimalus“, „Optimalus“ ir „Dinamiškas“. Išsirinkti jų poreikius labiausiai atitinkantį planą vartotojai gali pasinaudoję www.ignitis.lt esančia skaičiuokle. Be to, pasiūlėme ir dar vieną naujovę – galimybę fiksuoti elektros kainą 12 ir 24 mėnesiams.  Ji yra ypač patraukli klientams, norintiems apsisaugoti nuo elektros kainų pokyčių rinkoje ir lengviau planuoti savo išlaidas“, – pranešime žiniasklaidai teigia A. Kavaliauskas.

Planas „Minimalus“ yra idealus tiems klientams, kurių suvartojamos elektros kiekis neviršija 2400 kWh per metus ir kurie siekia sutaupyti dar daugiau. Tiems namų ūkiams, kuriuose per metus suvartojama daugiau nei 2400 kWh, siūloma rinktis planą „Optimalus“.

Galiausiai, jeigu klientas žino, iš ko sudaryta elektros kaina ir kas lemia jos pokyčius bei nuolat stebi, kas vyksta elektros biržoje, jam rekomenduojama rinktis planą „Dinamiškas“. Tai yra naujo tipo, šiuolaikiškas planas, kurio kaina keisis kas mėnesį ir priklausys nuo vidutinės kainos elektros biržoje.

„Sudaryti elektros tiekimo sutartis su „Ignitis“ bus galima keliais būdais, klientui belieka išsirinkti jam patogiausią – naudojantis www.ignitis.lt, susisiekus su mūsų klientų aptarnavimo specialistais telefonu 1802 bei elektroniniu paštu, arba nuvykus į klientų aptarnavimo centrus. Taip pat specialus pasiūlymas laukia tų vartotojų, kurie pasirašys nepriklausomo elektros tiekėjo sutartį su „Ignitis“ iki 2020 m. gruodžio 10 d. Jiems žalioji energija vienerius metus bus tiekiama be jokio papildomo mokesčio“, – sako A.Kavaliauskas.

Vienas atsakymas į energetikos sektoriaus klausimus

Nors pasinaudoti naujais „Ignitis“ pasiūlymais gali kiekvienas privatus elektros vartotojas, didžiausią dėmesį jiems turėtų skirti tie gyventojai, kurie per metus suvartoja 5000 kWh ir daugiau elektros energijos. Pasirinkti elektros tiekėją šiai vartotojų grupei reikia iki gruodžio 10 d. – pirmojo etapo pabaigos.

Nuo 2022 m. nepriklausomus tiekėjus turės būti pasirinkę į antrąją etapą patekę, nuo 5000 iki 10000 kWh suvartojantys vartotojai, o nuo 2023 m. – visi likusieji. Iš viso šalyje šiuo metu yra apie 1,6 mln. privačių elektros vartotojų.

„Esame įsitikinę, kad laisvoje elektros rinkoje didžiausiu laimėtoju tampa vartotojas, kuris gali išsirinkti geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. Mes ir toliau sieksime, kad „Ignitis“ išliktų vienu atsakymu į visus energetikos paslaugų sektoriaus klausimus, o visą rūpimą informaciją klientams pateiksime suprantamai ir vienoje vietoje.“, – pažymi A.Kavaliauskas.

Detaliau susipažinti su naujaisiais „Ignitis“ nepriklausomo tiekėjo planais ir sužinoti apie elektros rinkos tiekimo liberalizavimą klientai gali bendrovės internetinėje svetainėje www.ignitis.lt arba susisiekę su klientų aptarnavimo specialistais.


  2020-09-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt