P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėdos apskrityje – keturi nauji COVID-19 atvejai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-08


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą, pirmadienį, Lietuvoje patvirtinti 32 koronavirusinės infekcijos atvejai, keturi jų – Klaipėdos apskrityje.

Vienas iš Klaipėdos apskrityje registruotų atvejų – įvežtinis. Koronavirusas rastas asmeniui, grįžusiam iš Ukrainos.

Vienas naujas koronaviruso atvejis siejamas su židiniu „Klaipėdos energijoje“. Užsikrėtęs asmuo nėra įmonės darbuotojas. Vertinama, jog su protrūkiu šiuo metu yra susiję 3 COVID-19 atvejai.

Kaip užsikrėtė dar du asmenys Klaipėdos apskrityje, epidemiologams dar nepavyko nustatyti. Asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo.

Iš viso per vakar dieną 14 atvejų registruota Kauno, 10 Vilniaus, du Marijampolės ir po vieną Šiaulių bei Tauragės apskrityse.

NVSC duomenimis, Lietuvoje iš viso konkretiems žmonėms patvirtintas 3131 COVID-19 ligos atvejis, tebeserga 1038 asmenys, 47 jų – Klaipėdoje, 1994 – pasveiko.


  2020-09-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt