P0

Švietimas

LEGOlendas bibliotekoje laukia kūrybingų ir smalsių vaikų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-10


Į biblioteką atkeliavo nauji LEGO kaladėlių konstruktoriai, iš kurių gimsta nerealūs pasauliai. Jau nuo rugsėjo 15 d. Vaikų padalinyje (Danės g. 7) startuoja projekto „LEGOlendas bibliotekoje – kūrybingiems ir sumaniems vaikams“ nauja edukacinė programa „Lego legendos“.  Padedant VšĮ „Robotikos mokykla“ specialistams jau įvyko bibliotekininkų mokymai.

Bibliotekos darbuotojai kviečia 7-12 metų vaikus pasinerti į paslaptingų būtybių pasaulį, tapti bauginančių praeities istorijų pasakotoju ar linksmų komiksų kūrėju, nesunaikinamų tvirtovių ir labirintų statytoju. LEGO kaladėlių pagrindu vaikai kurs įvairias struktūras, tuo pačiu mokydamiesi pagrindinių inžinerijos koncepcijų ir principų, pvz. kaip veikia katapultas, krumpliaratis.

Švietimo vidus

Vaikai bus skatinami domėtis vietos atmintimi, Klaipėdos apskrities istorija, materialiu ir nematerialiu palikimu, atkurs miesto legendas, padavimus ir juos vizualizuos komiksų žanro pagrindu.

Vaikai kviečiami į Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyrių (Danės g. 7) nuo rugsėjo 15 d. kiekvieną antradienį nuo 15 iki 17 val.

Būtina registracija tel. (8 46) 314719 arba vaikai@biblioteka.lt


  2020-09-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt