P0

Verslas

Šiluma karštam vandeniui: Klaipėdos kaina nusileidžia Kaunui ir Vilniui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-16


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) skelbia, kad rugsėjį vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Lietuvoje yra 3,4 ct/kWh (be PVM). Palyginus su rugpjūčiu kilovatvalandės kaina mažėjo 1,73 proc., per metus – 17,27 proc.

VERT duomenimis, tai mažiausia rugsėjo šilumos kaina nuo 2012-ųjų. Šį mėnesį palyginus su tuo pačiu laikotarpiu 2012 m., vidutinė šilumos kilovatvalandės kaina yra 57,8 proc. mažesnė.

Tarp penkių didžiųjų Lietuvos miestų birželį už šilumą mažiausiai moka Kauno gyventojai. Po „Kauno energijos”, kurią lenkia tik  Pravieniškių pataisos namai, rikiuojasi Vilniaus šilumos tinklai. Uostamiesčiui ir Gargždams centralizuotą šilumą tiekianti „Klaipėdos energija” yra ketvirta. Vasarą uostamiesčio įmonė būdavo trečioje vietoje.


2020-09-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt