P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėdoje COVID-19 susirgo dar vienas mokinys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-20


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja, kad per šeštadienį Lietuvoje patvirtinta 80 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų. 31 iš jų registruotas Šiaulių, 15 Vilniaus, 14 Kauno, 7 Panevėžio apskrityse. Klaipėdos apskrityje registruoti 6 COVID-19 atvejai, Telšių – 4, dar po vieną – Tauragės, Alytaus ir Marijampolės apskrityse.

Po kontakto su sergančiaisiais, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė 65 asmenys. 14 asmenų užsikrėtimo aplinkybių specialistams nustatyti nepavyko. Šiaulių apskrityje registruotas įvežtinis atvejis iš Ukrainos.

Klaipėdos apskrityje vakarykštę parą registruoti du koronaviruso atvejai siejami su vienos įmonės išvyka. Su protrūkiu šiuo metu siejama 11 infekcijos atvejų. Vienas iš asmenų, kuriam infekcija patvirtinta šeštadienį, yra Klaipėdos Gilijos pradinės mokyklos mokinys. Šiuo metu turimais duomenimis, izoliuoti 25 didelės rizikos sąlytį turėję mokiniai ir mokytojai.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Lietuvoje iš viso patvirtinti 3744 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 1442 asmenys, 2198 – pasveiko.

Klaipėdoje šiuo metu infekcija serga 65 žmonės, Klaipėdos rajone – 14, Šilutės rajone – 5, Kretingos – du. Palangoje taip pat serga du asmenys, Neringoje – vienas.


  2020-09-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt