P0

Verslas

„Luminor“ finansavo naujos plastiko taros gamyklos statybas Kretingoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-22


Bankas „Luminor“ praneša finansavęs naujos plastiko taros gamyklos „Terekas“ statybas Kretingoje. Įmonės gaminama išskirtinė plastiko pūtimo technologija yra vienintelė Baltijos šalyse. Jau 26 metus dirbanti įmonė šiuo metu siūlo universalias plastiko taros pūtimo mašinas, kurias eksportuoja į 26 pasaulio šalis, o didžiausią savo produkcijos dalį tiekia į JAV ir Kanadą.

Įmonės „Terekas“ gamyklos statybai „Luminor“ paskolino 1,9 mln. eurų.

Naujos, 3200 kvadratinių metrų gamyklos pastatymas kainavo per 5 mln. eurų, dalis sumos skirta iš Europos Sąjungos fondų.

Nuo 1994 metų veikianti įmonė „Terekas“ dabar yra sėkmingai atradusi savo nišą ir gamina įrenginius, pučiančius plastikinę tarą. Įmonės įrenginiai yra unikalūs tuo, kad viena mašina gali išpūsti skirtingo dydžio tarą – nuo kosmetikos ir dantų skalavimo skysčio buteliuko iki 5 litrų talpos butelio ir perėjimas iš vieno standarto į kitą užtrunka tik pusę valandos.

Kitose mašinose tokiu atveju reikia perrinkti detales, ir tai gali trukti net 8 valandas, o kai kurie gamintojai skirtingoms taroms gaminti apskritai negali pasiūlyti vienos mašinos.


  2020-09-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt