P0

Sveikata

Uosto direkcijoje – diena be automobilio

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-22


Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija jungiasi prie tarptautinės iniciatyvos, kuria skatinama bent vieną dieną pakeisti savo kasdienius transporto įpročius ir nesinaudoti automobiliu. Kelios dešimtys Uosto direkcijos darbuotojų į darbą šiandien vyko paspirtukais, dviračiais, viešuoju transportu ar pėsčiomis.

Uosto direkcijos darbuotojai šiandien atsisakė tradicinės transporto priemonės – automobilio.

„Ši diena – tikrai ne vienintelė, kai į darbą važiuoju dviračiu. Jeigu tik leidžia oro sąlygos, šia transporto priemone naudojuosi kone kasdien“, – pranešime žiniasklaidai sako Technologijų skyriaus vyresnysis duomenų bazių administratorius Egidijus Dargis. Jam antrino ir Jūratė Grigonienė, Ekonomikos ir strateginio planavimo skyriaus vyr. ekonomistė.

Uosto direkcijoje dirbu daugiau kaip du dešimtmečius – tiek metų ir pėdinu iki darbo pėsčiomis. Atstumas nuo namų iki darbo – apie 4 kilometrai, tačiau šią distanciją įveikiu be didelių problemų. Kol vieni laiką gaišta automobilių spūstyse, aš laiką leidžiu gryname ore, todėl į darbą ateinu puikiai nusiteikusi“, – pasakojo J. Grigonienė.

Savo asmeninio automobilio kartu su kolegomis šiandien atsisakė ir Uosto direkcijos vadovas Algis Latakas.

„Jeigu turiu laisvo laiko, dažną savaitgalį sėdu ant dviračio ir važiuoju į gamtą. Ypač mėgstu važinėtis Palangoje ar Kuršių nerijoje. Man dviratis – ne tik susisiekimo priemonė, tai būdas išlikti fiziškai aktyviam, stiprinti sveikatą, atsipalaiduoti nuo darbų rutinos“, – sakė A. Latakas.

Kad darbuotojai turėtų daugiau galimybių automobilius pakeisti alternatyviomis transporto priemonėmis, Uosto direkcija įsigijo kelis elektrinius paspirtukus. Jais gali naudotis visi direkcijoje dirbantys žmonės.


  2020-09-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt