P0

Kriminalai ir nelaimės

Su įkalčiais sulaikyti asmenys, įtariami sukčiaujant išvilioję 13 tūkst. eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-23


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai trečiadienį su įkalčiais ir vėl operatyviai sulaikė tris asmenis, kaip įtariama, iš senjoro sukčiavimo būdu išviliojusius 13 tūkst. eurų.

Šiandien, trečiadienį, Klaipėdoje, Naujakiemio gatvėje, Nusikaltimo nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė 32 metų ne kartą už vagystes, plėšimus, nesunkų sveikatos sutrikdymą Lietuvoje ir užsienyje teistą vyrą, 31 metų ne kartą už vagystes teistą moterį bei 27 metų priklausomybių turintį, už vagystes ir disponavimą narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti keliskart teistą vyrą. Pas įtariamuosius pareigūnai rado ir, kaip įtariama, išviliotus 13 tūkst. eurų.

Įtariama, kad asmenys veikė vadovaudamiesi jau tradicine tapusia schema – iš pradžių 84 metų vyras sulaukė skambučio apie neva namie turimus padirbtus pinigus, kurių patikrinti tuoj atvyksiantis neva policijos ekspertas. Netrukus atvykusiam asmeniui senjoras padavė pinigus, o atvykėlis nusinešė neva fotografuoti ir kėsinosi sprukti, bet buvo sulaikytas uostamiesčio pareigūnų.

Visi trys įtariamieji uždaryti į areštinę. Artimiausiu metu bus sprendžiama dėl kardomųjų priemonių paskyrimo.

Tai jau trečias sukčiavimu įtariamų asmenų sulaikymas Klaipėdoje šį mėnesį. Rugsėjo 11 d. Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė 39 metų vyrą, iš 85 metų moters įtariamą išviliojusį net 19 850 eurų.

Rugsėjo 22 d. pareigūnai sulaikė 38 metų asmenį, įtariamą sukčiaujant pinigus išviliojus net iš 12 senyvo amžiaus klaipėdiečių. Bendra šio asmens išviliotų pinigų suma galėjo siekti 20 tūkst. eurų. Iš viso sukčiavimo būdu iš senyvo amžiaus klaipėdiečių šį mėnesį šie įtariamieji galėjo išvilioti daugiau kaip 52 tūkst. eurų.


  2020-09-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt