P0

Regionas

Po skaudaus įvykio – sustiprintas pareigūnų dėmesys moksleivių saugumui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-25


Palangos miesto policijos pareigūnai ketvirtadienį ir penktadienį prie kurorto mokyklų tikrino, kaip eismo taisyklių reikalavimų laikosi į pamokas dviračiais ir paspirtukais atvažiuojantys moksleiviai.

Per dvi dienas patikrinta apie pusšimtis dviratininkų, nustatyti 29 pažeidimai.

Skelbiama, jog priemonės rezultatai – akivaizdūs: prie vienos mokyklos pirmąją dieną buvo užfiksuota 17 pažeidimų, o antrąją jau tik du. Palangos pareigūnus džiugina tai, kad prie vienos mokyklos per abi dienas nebuvo užfiksuota nė vieno pažeidimo.

Dviračiais ir paspirtukais į mokyklas važiavę nepilnamečiai dažniausiai nedėvėjo šalmų, kurie tokio amžiaus asmenims yra privalomi, ant dviračių nebuvo žibintų, vaikai neturėjo šviesą atspindinčių liemenių, viena iš šių priemonių yra privaloma ir dieną, važiuojant keliu.

Visi pažeidimus padarę moksleiviai yra jaunesni nei 16 metų, todėl pareigūnai spręs dėl atsakomybės jų tėvams.

Pranešama, jog sustiprinta dviračių ir paspirtukų eismo kontrolė vyks visą šį savaitgalį įvairiuose apskrities miestuose ir miesteliuose.

Policijos pareigūnai savo dėmesį į mokyklą dviračiais ir paspirtukais vykstančius moksleivius nukreipė po to, kai šios savaitės pradžioje žuvo Slengiuose į mokyklą el. paspirtuku važiavęs nepilnametis.

Šeštadienį, rugsėjo 26 d., Klaipėdos apskrities Kelių policijos tarnybos ir Klaipėdos miesto policijos pareigūnai uostamiestyje tikrins, kaip dviračių ir paspirtukų vairuotojai laikosi kelių eismo taisyklių, ar nepilnamečiai dviračių transporto priemonių vairuotojai dėvi šalmus ir kt. Vėliau pareigūnai planuoja priemonę vykdyti ir Klaipėdos rajone.


2020-09-25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt