P0

Fotoreportažai, Miestas

Bendruomenės šventėje veiklų nepritrūko (1)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-09-26


Vasariškai šiltą šeštadienį nuo vidurdienio trankūs „Vyturio“ progimnazijos jaunųjų  būgnininkai garsai į Sąjūdžio parką priviliojo būrius aplinkinių rajonų gyventojų su vaikais – čia jau antrus metus iš eilės vyko bendruomenės šventė, kuri dėl visiems suprantamų priežasčių iš gegužės buvo perkelta į rugsėjį.

Bene populiariausios buvo Lietuvos kariuomenės siūlomos rungtys, kurias norėjo išbandyti ir pats mažiausieji renginio dalyviai, ir jau gerokai ūgtelėję paaugliai. Palmiros Mart nuotr.

Nors koronavirusinė infekcija gerokai apmažino šventės dalyvių skaičių, atvykusiems į ją aktyvių veiklų netrūko.

Bene populiariausios buvo Lietuvos kariuomenės siūlomos rungtys, kurias norėjo išbandyti ir pats mažiausieji renginio dalyviai, ir jau gerokai ūgtelėję paaugliai. Pastarieji, ypač mergaitės, noriai dalyvavo ir orientavimosi varžybose, kurias organizavo orientavimosi sporto klubas „O!Klaipėda”.

Klaipėdos policijos bendruomenės atstovės net ir per sunkius klausimus išsitraukusiems vaikams, nežinojusiems atsakymų, nepagailėjo dovanėlių – atšvaitų, spalvinimo knygučių, suvenyrų su policijos atributika.

Tuo metu scenoje balsinguosius Karalienės Luizės jaunimo centro studijos „Keberiokšt” dainininkus keitė romantiškieji „Inkarėlio” gitaristai, pastaruosius – skudutininkai, kanklininkės ir kiti koncerto dalyviai, neleidę susirinkusiems nuobodžiauti.

Pietinės miesto bendruomenės gyventojams skirtą šventę „Būkime kartu“ antrą kartą organizavo Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su Karalienės Luizės jaunimo centru bei organizatorių partneriais.

Savivaldybės Tarpinstitucinio bendradarbiavimo grupės vadovė Edita Kučinskienė tik apgailestavo, jog dėl COVID -19 infekcijos šventėje dalyvauti negalėjo pernai daug dėmesio sulaukę ugniagesiai ir kinologai, tačiau džiaugėsi, jog renginys vis tiek pavyko.

Palmiros Mart nuotr.


  2020-09-26

  Vienas komentaras apie “Bendruomenės šventėje veiklų nepritrūko”

  1. AvatarRenaldas (IP: 78.60.134.112)

   Praėjusiais metais Tarpinstitucinio bendradarbiavimo skyriuje dirbo tik vienas specialistas, kuris neužmiršo savaime suprantamo kvietimo prisedėti rengiant šventę ir Klaipėdos vietos bendruomenės vienijančią KBA, kurios iniciatyvinės grupės nariai sugalvojo ir surengė jos dalį – AITVARŲ FESTIVALĮ. Būtume mielai tą pačią atrakciją surengę ir šiemet, bet apie šventę klaipėdiečiams sužinojome iš spaudos jau tik jai praėjus.
   Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Tarpinstitucinio bendradarbiavimo skyriaus tarnautojų sąraše šiemet jau trys specialistai, bet prie šiais metais savivaldos ir jai pavaldžios įstaigos “Karalienės Luizės jaunimo centras” organizuotos BENDRUOMENĖS ŠVENTĖS rengimo prisidėti nebuvo pakviestos nei Klaipėdos vietos bendruomenės, nei jas vienijanti KBA.
   Augantis savivaldos tarnautojų skaičius nebūtinai reiškia gerėjančią darbo kokybę:)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt