P0

Koronavirusas, Svarbu

Koronavirusas vėl aplenkė Klaipėdos apskritį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-01


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą, trečiadienį,  Lietuvoje patvirtintas 91 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejis, iš jų nė vieno – Klaipėdos apskrityje.

46 atvejai registruoti Kauno, 19 – Šiaulių, 16 – Vilniaus, aštuoni –  Panevėžio ir po vieną Telšių ir Tauragės apskrityse.

Per vakar parą šalyje nebuvo patvirtinta įvežtinių atvejų.

NVSC duomenimis, Lietuvoje iš viso patvirtinti 4784 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 2249 asmenys, 72 iš jų – Klaipėdos mieste, 2424 – pasveiko.

Visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.


  2020-10-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt