P0

Koronavirusas, Svarbu

COVID-19: svarstys galimybę Klaipėdoje taikyti ribojimus (36)

Denis Kišinevskij
2020-10-15


Lietuvoje užfiksavus sergamumo koronavirusine infekcija antirekordą, kai per trečiadienį susirgo 255 žmonės, Klaipėdoje vis atsiranda naujų židinių mokyklose – naujausiais duomenimis, COVID-19 patvirtintas „Žaliakalnio”  gimnazijos moksleiviui. Tad reaguodama į situaciją miesto valdžia penktadienį žada spręsti dėl galimų naujų ribojimų.

Savivaldybės administracijos Sveikatos skyriaus vedėja Rožė Perminienė informavo, kad penktadienį bus sprendžiama, ar taikyti apribojimus įvairioms viešosioms vietoms.

Neoficialiais duomenimis, kalba gali eiti apie kavinių, barų, restoranų, sporto salių ir naktinių klubų veiklos ribojimus. Taip pat gali būti svarstoma galimybė visose miesto mokyklose pereiti prie nuotolinio mokymo. Taip jau padaryta Vydūno gimnazijoje, kur nuotoliniu būdu dėl koronaviruso atvejų nuo trečiadienio mokosi 5-12 klasių moksleiviai.

Klaipėdos universitetinės ligoninės pateikiamais duomenimis, jos infekciniame korpuse šiuo metu gydoma 18 koronavirusine infekcija sergančių žmonių. Šešiems iš jų taikoma deguonies terapija, jų būklė vertinama kaip patenkinama. Keturi pacientai gydomi Reanimacijos skyriuje. Iš jų vienas yra prijungtas prie plaučių ventiliavimo aparato.

Spalio 15-osios duomenimis, mieste nuo COVID-19 gydėsi 132 žmonės.


2020-10-15

36 komentarai “COVID-19: svarstys galimybę Klaipėdoje taikyti ribojimus”

 1. jeigu virusas butu px, putleris 9 menesius nesedetu bunkeryje….. Bet sio skaitalo faunai tai nei motais…Imbecilai

 2. Ju klausa valdžia nesprendžia. Gauguma serga tuberkulioze.
  Ir dar kol ligonineje gydo nuo Covid 19 žmoniu 190 miršta nuo vežio ir nesuteiktos pagalbos

 3. Man labai įdomu darosi. Tiek visi serga visur. Kažin kodėl seime nėra nei vieno sergančio…..

 4. Gal pamokinkit autobusu vairuotojus ciaudeti! Jau maži vaikai žino kad veidą kaukė ir rankos lenkiu reikia dengti, o autobusu vairuotojas ciaudi ir net kaukė nusismaukia, kad kaukės neprisiciaudetu. Varo ant žmonių. Seniai 3-io maršruto vairuotojai, jie net nežino kaip tą kaukė privalu devet, dėvi tik ant burnos. O nosis plika. Ir kam tada dengti jei snarglys per kaukė varva. O ciaudedamas nusismaukia ir ant žmonių varo bakterijas? O kas dedasi purvo tuose autobusuose! Baisu ir pagalvoti! Tai kaip covit nebus?!

 5. Jūs kvailiai paskutiniai….yra tas Korona virusas….ir baisus dalykas ,jeigu ka….ir užsičiaupkit kvailiai neraliuoti……pora draugų serga, nuo kovo mėn.ir iki šiol jaučia pasekmes, vienam inkstai parėjo, kitam su žarnynu nieko gero….o prieš korona buvo sveiki , kaip ridikai…..

  • Nebuvo, nes ridikai jei ilgai stovi suminkštėja ir pradeda gesti.

 6. Jūs čia neskleiskit panikos su savo komentarais.
  Eina tie vaikai į tas mokyklas, neserga, klasėje nuo rugsėjo 1-os dienos, gal pora vaikų turėjo peršalimo požymių, visi kiti mokosi, eina ir nėra jokios čia coronos.
  Autobusuose-visi sąžiningai užsimaukšlinę kaukes ant nosies net. Šaukia daug kas, coronos nėra, TAI MELAS, bet lauke net su kaukėm vaikšto.

  • Pritariu. Šitas koronachaosas yra dirbtinai eskaluojamas. Reikia riboti panikos skleidimą, o ne mokyklų, sporto klubų, kavinių ar dar ko nors darbą. Kas sirgs, persirgs ir pasveiks. Ir nėra ko čia išvis testuotis, tik statistiką bailiai gadina.

  • Jo jo, net ir anglai ir švedai ir amerikonai miršta tūkstančiais… gal šeipsau ar žada prisikelti?

  • Matosi, kad artimųjų tarpe dar neturite sergančių. kai apturėsite, kai pagulės renimacijoje , o pasekmes jaus metus ir daugiau, pasidarys ta CORON reali.

 7. Autobusuose taip pat betvarkė.Kaukes teisungai užsideda tik vienas – kitas keleivis. Bilietai toliau pardavinėjami. Ilipimas tik pro priekines duris nesilaikant jokio fyzinio atstumo tarp vairuotojo ir keleivių. Vienas užsikrėtęs vairuotojas gali virusą kaip reikiant paplatinti. Vairuotojai netestuojami, nors dirba tikrai rizikos zonoje. Siaubas.

 8. Zmoes be bizuno.negali suvokti.reiskia griežtų priemonių.ypac vaikų sveikata negalima rikiuoti ir laukti visiško išplitimo mokyklose.o taip ir bus.gydymo įstaigos nebeatlaikys.

  • Vartok tiek pat alkoholio kiek jie tai ir pats nesirgsi. Ten pas juos vietoje kraujo spiritas cirkuliuoja, ir žiema jie neužšąla. Juokas juokais bet takius kaip jie juk niekas netiria.

 9. Jau tikrai laikas rankinį užtraukti, nes su tom rekomendacijom nieko nepešim. Lietuviams rekomenduoti gali tik myšti atsisėdus o norint kažką rimto padaryti reikia griežtai reikalauti.

 10. Vilnius musa susirgimo rekordus bet nieko neriboja o mes Klaipėdoje del keliu atveju pradesim viska uždarinėti ar jus sveiko proto

  • Taip, sveiko, nes protingas ne jieško būdų kaip spręsti problemą o daro viską kad ta problema neiškiltu.

 11. Ar ne debilai visoje Lietuvoje gyvena? Juk Buvo virusas sustabdytas. Tereikėjo karantiną sušvelninus prilaikyti kontrole. Mokslus palikti nuotoliniu budu. Kas ta virusą pradėjo platinti? Juk Lietuvių smegenų mentalitetas žemo lygio kad daugotusi. Pirma facebook reikia uždaryti, kad žmonės vienas kito nekompromituotu. Pažiūrėkite ką rašo facebook. Kokius patarimus agituoja žmonėms. Sirgdami tylėkit vistiek visi sirgsim, greičiau persirgsim greičiau baigsis virusas kam skirta tas numirs visi neišmirs, kiti rašo neikit tirtis vietoj savęs nusiųsti sveiką prasitirti. Tokie save vadina besimptomiu platintoju. Kitas dalykas, kas per kvaila politika. Vaikams kaukių nereikia, iš šeimų sueina į mokyklas ir išsiplatina tarp vaikų. Vaikai pareina juk namo tėvams už eša užkrata. Tėvai į darbus bendradarbiams. Kokia kaukiu prasmė? Visai nupezo valdžia. Kokiu tikslu žmones bauduoja, jei sąmoningai leidžia plisti virusui. O žmonės protingi. Sako juk vaikas eina i mokyklą kokia prasmė nešioti kauke jei užsikrėsiu nuo vaiko. Greičiau nuimtu tas kaukes ir nebekreiptu į tą virusą dėmesio. O jei nori užgesinti virusą, tai nežaiskit. Iveskit antrą griežtą mėnesio karantiną uždarykite sienas, išsiplaukite namus ir virusas užges. Bet kitu atveju matomai suauge žmonės Covidą žaidžia. Ką nubausti ką uždaryti …beprotnamis

  • Pilnai pritariu viskam,bet deja pilna debilu,taip nemąsto.

  • Tiesa,Vokietijoj bordelei Veikia,o visi su kaukem apsiprekint einam,gerai,kad Auto wairuojant Ju dar nereikia

 12. O galima bent į darželius visos giminės nekviesti? Vaikšto,koso,snargliuojasi,domisi po pusvalandį.

  • Darželiuose nėra jokios tvarkos. Susirinkimai po 3 val. Administracija be kaukių laksto. po grupes. Tėvai sueina į rūbinės po 5-6 patalpa maža. Nesisaugo a visiškai.

 13. Dėl kelių mokyklų visas mokyklas vys dirbti nuotoliniu. Kodėl negalvojama apie mokinių sveikatą. Penkias valandas žiūrėti į ekraną, o paskui dar namų darbus daryti vėl su kompiuteriu. Norit, kad vaikai akli liktų. Nesąmonė. Ne ta mokymosi kokybė, kaip gyvas mokytojo kontaktas su vaikais

  • Ateikit į mokyklą, kur vaikai nuo 8 iki 15 val.užrakinti, kur dūsta nuo kaukių, kuriems,anot medikų, po kelių metų, tikėtina, vystysis kvėpavimo nepakankamumas! Pasverkit,kokiom sąlygom dirba mokytojai! Va tada,mielieji, ir pasverkit: geriau dirbti namie be streso, ar būti masėje su kaukėm+ stresuoti dėl galimų užsikrėtimų…

 14. Ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse visų pirma stengiamasi uždaryti visokius naktinius barus, festivalius, muges etc. Niekas neatsitiks, jeigu jaunieji pijokai bus priversti apsieiti be ” tūsų” ir kitų beprasmių naktinėjimų.

 15. Juokdariai su Rožė priešaky įves ribojimus, eiliniai pagasdinimai, iš ko verslui nuostolius dengsit. Ir ko čia dėti sporto klubai, barai, ten užkrato nėra

 16. Juokdariai su Rožė priešaky įves ribojimus, eiliniai pagasdinimai, iš ko verslui nuostolius dengsit.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt