P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėdos apskrityje – 38 nauji koronaviruso atvejai (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-16


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtintas 281 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejis,  38 jų – Klaipėdos apskrityje. Iš jų 16 užsikrėtimų – uostamiestyje.

83 atvejai registruoti Kauno, 69 – Vilniaus,  34 – Šiaulių, 26 – Telšių, 14 – Marijampolės, 9 -Panevėžio, 7 – Tauragės bei vienas –  Utenos apskrityse. 177 atvejai siejami su protrūkiais.

Klaipėdoje vienas atvejis susijęs su protrūkiu Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre. Kiti uostamiestyje susirgusieji kontaktavo su anksčiau užsikrėtusiais.

Penki atvejai siejami su protrūkiu Palangos reabilitacijos ligoninėje. Su protrūkiu šiuo metu yra susiję 16 infekcijos atvejų.

Trys COVID-19 atvejai yra susiję su Kretingos kultūros centro Kartenos skyriumi.

NVSC praneša, kad praėjusią parą Lietuvoje registruoti du mirties dėl COVID-19 atvejai. Pirmasis mirties atvejis registruotas Šiaulių apskrityje. Žmogus priklausė 80-89 metų amžiaus grupei, turėjo lėtinių susirgimų. Antrasis mirties atvejis registruotas Kauno apskrityje. Žmogus priklausė 70-79 metų amžiaus grupei, turėjo lėtinių susirgimų.

Lietuvoje iš viso patvirtinti 7041 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 3862 asmenys, 144 jų – Klaipėdos mieste, 3035 – pasveiko. Šiuo metu infekcija yra pasiglemžusi 112 gyvybių.


2020-10-16

3 komentarai “Klaipėdos apskrityje – 38 nauji koronaviruso atvejai”

  1. Bent 50€ baustu už netaisyklingą kaukių devėjimą ir per keletą savaičių į biudžetą būtų surinkta pakankamai lėšų paskelbus karantiną skirti kompensacijoms barams, kavinėms ir kitiems verslams kenčiantiems nuo pandemijos, nes tik per tokius skeptikus mušami susirgimų antirekordai.

  2. Laukiame protrukio Klaipedos viesajame transporte. Tokios betvarkes dar neteko matyti. Uzsideda tik ant burnos arba ant kaklo vietoj saliko. Teko naudotis viesuoju transportu ir visa tai matyti. Nera jokios kontroles. BAISU.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt