P0

Koronavirusas, Svarbu

Lietuvoje – 311, Klaipėdos apskrityje – 36 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai (5)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-21


Lietuvoje per vakar parą patvirtinta 311 koronavirusinės infekcijos atvejų, 36 jų – Klaipėdos apskrityje, – praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

101 atvejis patvirtintas Kauno, 68 – Vilniaus, 39 – Telšių, 27 – Šiaulių, 19 – Marijampolės, 11 – Panevėžio, 7 – Tauragės, 3 – Alytaus apskrityse.

Protrūkiuose patvirtinta 170 atvejų.

5 atvejai, patvirtinti per vakar parą, yra siejami su Palangos reabilitacijos ligonine. Su šiuo protrūkiu jau siejami 35 atvejai.

4 atvejai patvirtinti Skuodo r. Lenkimų miestelio protrūkyje. Su šiuo protrūkiu jau siejama 13 atvejų.

3 atvejai siejami su Klaipėdoje įsikūrusiu LCC Tarptautiniu universitetu. Šiame protrūkyje jau užregistruoti 4 atvejai.

NVSC praneša, kad praėjusią parą Lietuvoje, Šiaulių apskrityje, registruotos dvi mirtys nuo koronaviruso. Vienas asmuo priklausė 60-69 metų, antrasis – 80-89 metų amžiaus grupėms. Abu jie  turėjo gretutinių susirgimų. Šiuo metu infekcija yra pasiglemžusi 120 gyvybių.

NVSC duomenimis, Lietuvoje iš viso patvirtinti 8239 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 4483 asmenys, 218 jų – Klaipėdos apskrityje, 3599 – pasveiko.

Šiuo metu Klaipėdos universitetinės ligoninės Infekcinių ligų korpuse iš viso gydomi 25 COVID-19 sergantys pacientai. 22 iš jų gydomi skyriuje, 4-iems taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklė patenkinama. Trys pacientai gydomi Reanimacijos skyriuje, vienam taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.


  2020-10-21

  5 komentarai “Lietuvoje – 311, Klaipėdos apskrityje – 36 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai”

  1. Joo… Geras pastebėjimas: 12 atvejų paskelbti, o kur kiti “išgaravo”? Išvis su tais skaičiavimais kažkas ne taip…

  2. Klaipėdos apskrityje nustatyta 36 atvejai. Iš jų: 5 – Palangoje; 4 – Skuode; Klaipėdoje – 3. Viso – 12. Tai kiti 24 ( du trečdaliai) yra slepiami ar nenustatyti?

   • Labai gerai pastebėta! Kodėl tik apie dalį atvejų pateikiama informacija, kodėl slepiama? Galvoja, kad esame durni ir nesekame informacijos, ar kad skaičiuoti nemokame. Kasdien paminima tik mažesnė dalis atvejų, o apie likusius nieko nesužinome. nvsc.lt svetainėje bent jau pradėta teikti informacija visos šalies mastu apie patvirtintus coronos atvejus ugdymo įstaigoje išskiriant atskirai apie susisirgusius mokinius ir personalą. O pačios įstaigos slepia pavienius atvejus.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt