P0

Svarbu

„Atviros Klaipėdos” spalis: atsiprašome

Avatar

Martynas Vainorius
2020-11-03


Prieš supažindindamas su praėjusio mėnesio „Atviros Klaipėdos” ataskaita pirmiausia noriu atsiprašyti ir padėkoti.

Dėkoju kiekvienam, kurio dėka šį spalį pradėjome skaičiuoti ketvirtuosius savo darbo metus. Taip pat noriu kiekvieno iš Jūsų atsiprašyti už tai, kad vis dažniau pasitaiko techninių problemų, dėl kurių sunkiai kraunasi „Atviros Klaipėdos” puslapis, ypač mobiliojoje versijoje. Kartais iš viso „nulūžtame” ir kurį laiką būname nepasiekiami.

Kiek gali, tiek aplopo „skyles” geranoriškai ir nuoširdžiai „Atvirai Klaipėdai” padedantys IT specialistai, tačiau, anot jų, mūsų IT sistemą reikėtų pakeisti iš esmės, o tai kainuotų nemenką sumą.

Deja, kol kas tam reikiamų finansinių rezervų neturime. Nors ir pasitaiko tokių skalsesnių mėnesių, kaip kad šis spalis, tačiau mano pozicija yra kategoriška – pirmiausia pinigai bus skiriami žurnalistams, kad jiems reikėtų sukti galvą tik dėl to, kaip sukurti originalų „Atviros Klaipėdos” turinį, o ne dėl to, iš ko papildyti šaldytuvą.

Viltingai laukiu žinių iš Mokesčių inspekcijos – paprastai lapkritį jį praneša, kiek pervers paramos gyventojų pajamų mokesčio pavidalu, kurią mums deklaruodami pajamas galite skirti kiekvienas. Jei tik atsiras galimybė, būtinai tobulinsime IT sprendimus, o kol kas galiu tik paprašyti kantrybės – tikiuosi, kad mūsų skelbiamas turinys yra vertas šokių tokių kančių prie ekrano.

Na, o dabar – tradicinė finansinė ataskaita.

VšĮ „Klaipėda atvirai“ gavo 7468 Eur pajamų, kurias sudaro 498 Eur fizinių asmenų parama, 2600 Eur – juridinių asmenų parama, 1500 Eur – tikslinė Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo parama projektui „Tarpukario Klaipėdos kaleidoskopas“, 250 Eur pervedė juridiniai asmenys už paskelbtus „banerius“, 2620 Eur gauta už paskelbtą politinę reklamą.

VšĮ „Klaipėda atvirai“ išleido 6359,68 Eur:

Atlyginimas žurnalistams ir bendradarbiams (įskaitant straipsnius kutūriniams projektams „30 metų be komunistinių marazmų“, „30 nepriklausomybės metų: valstybingumo ženklai Klaipėdoje“) – 3535,06 Eur;

Bankiniai mokesčiai – 12,4 Eur;

Mobilusis ir interneto ryšys – 67,01 Eur;

Mokesčiai finansų įstaigoms už paramos administravimą – 16,63 Eur;

„Gmail” ir “One drive” saugyklų nuoma – 6,82 Eur;

Mokestis už SMS paramos administravimą – 10 Eur;

Kuras – 30,07 Eur;

„Sodros” mokesčiai – 598,48 Eur;

Gyventojų pajamų mokestis – 548,81 Eur;

Atlyginimas redaktoriui – 706,25 Eur;

Autobusų bilietai – 33,3 Eur;

Straipsnių vertimas į rusų kalbą projektui „atviraklaipeda.lt in russian“ – 68 Eur;

Atlyginimas redaktoriui už straipsnius ir nuotraukas projektams „Kelionės laiku Klaipėdos gatvėmis II“, ir „30 nepriklausomybės metų: valstybingumo ženklai Klaipėdoje – 527,15 Eur;

Darbo vietos nuoma 84,7 Eur;

Buhalterijos paslaugos 30 Eur;

Archyvinės nuotraukos 85 Eur.


  2020-11-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt