P0

Spyglys

Ir netolerantiška, ir neįžvalgu*

Spyglys
2020-11-05


Spyglys turi pastebėti, kad Klaipėdos savivaldybės administracija, atsisakydama patekinti LGBTI aktyvisto Kirilo Snežko prašymą įrengti vadinamąją vaivorykštinę perėją, kokia jau yra vienoje Vilniaus gatvių, pasielgė ir labai neįžvalgiai, nes galėjo nušauti du zuikius vienu šūviu.

Spyglys čia apie tai, kad ne tik tolerancijos karmos taškų miesto valdžia būtų užsidirbusi. Jis mano, kad vaivorykštės spalvomis leidus nudažyti perėją ties K. Donelaičio ir Liepų gatvės sankryža, būtų buvusi išspręsta jau daugiau nei ketverių metų senumo problema, kurią tada iškėlusi garsiausia miesto opozicionierė Nina Puteikienė bandė sprendimą išsimušti net eilėmis.

Nors savivaldybėje nebeliko ir Ninos taikiniu buvusio kito poeto – Liudviko Dūdos, kaip išblukusi minėtoji perėja, taip išblukusi. O juk sprendimas buvo po ranka – Spyglio manymu, vaivorykštė čia būtų švietusi kur kas sėkmingiau nei baltieji zebro dryžiai.

Akivaizdu, kad trūksta fantazijos savivaldybėje, oi trūksta. Net ir už šią sritį atsakingam skyriaus vedėjui, gana dažnai į darbą ateinančiam su žydru kostiumu.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-11-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt