P0

Miestas

LGBTI jaunimo piketas Klaipėdoje vyks virtualiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-06


Šeštadienį Klaipėdoje, Atgimimo aikštėje planuotas jaunųjų LGBTI aktyvistų susibūrimas dėl šalyje paskelbto karantino vyks virtualiai ir bus transliuojamas tiesiogiai vaizdo turinio platformoje „Youtube”.

Diskusiją „LGBT+ Klaipėdoje: kodėl reikia vaivorykštinės perėjos“ nuo 15 val. bus galima stebėti paspaudus šią nuorodą. Žiūrovai komentarų sekcijoje galės uždavinėti jiems rūpimus klausimus arba išreikšti savo poziciją, susijusią su LGBTI bendruomene.

Iniciatyvos autorius klaipėdietis Kirilas Snežko teigia, kad šio virtualaus susitikimo metu bus siekiama atkreipti visuomenės dėmesį, su kokiomis problemomis susiduria LGBTI (lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transeksualų) bendruomenė Klaipėdoje ir Lietuvoje.

LGBTI aktyvistai pristatys vadinamosios vaivorykštinės perėjos uostamiestyje idėją, atsakys į klausimą, kodėl reikalinga tokia iniciatyva bei paragins miesto politikus ją palaikyti.

Diskusijoje dalyvaus ir Tolerantiško jaunimo asociacijos (TJA) primininkas Artūras Rudomanskis, kuris papasakos, kaip vertina vaivorykštinės perėjos idėją Klaipėdoje.

Prie diskusijos prisijungs žmogaus teisių aktyvistas Pijus Beizaras, kuris prisimins savo istoriją, kai susidūrė su neapykantos nusikaltimu, tačiau dėl Klaipėdos apygardos prokuratūros neveiklumo ir uostamiesčio teismų nekompetencijos šiais metais prieš jį ir jo vaikiną Lietuva pralaimėjo bylą Europos žmogaus teisių teisme.

Diskusiją moderuos žurnalistas ir TJA narys Jonas Valaitis.


  2020-11-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt