P0

Spyglys

Begėdis Ole rimtai prisidirbo* (4)

Spyglys
2020-11-07


Po to, kai šeštadienio rytą Dangės upėje ėmė ir antrą kartą per mėnesį į paskenduolio vaidmenį įsijautė senolis „Ole Wilassen“, pratrūko vienas šią žinią perskaitęs internautas.

„Kada mūsų mieste baigsis Dangės upės-marių naikinimas? Visokio šlamšto – laiviukščių savivaldybė įsigyja ir leidžia kitiems tai daryti. Gėda, kad jūrinis miestas gyvena stagnacijoje, kaip koks Kaliningradas. Ar meras skaito, girdi klaipėdiečius? Jo žodžiai NELEISIU MIESTUI NUGRMIZTI į CHAOSĄ – nepamiršti. Deja tai melas…”, – rėžė klaipėdietis.

Spyglio nuomone, meras galėjo ir pamiršti, ką buvo žadėjęs per rinkimus, tačiau tokio išsišokimo, kokį sau leido Ole, jis tikrai netoleruos. Su tuo faktu, kad šitas 1948 m. gimimo senolis jau antrą kartą per mėnesį kelia problemų dar būtų galima susitaikyti – ko nepasitaiko tokiame amžiuje. Bet kad tokios scenos būtų keliamos ties ženklu JAZZ, to mūsų mieste tai tikrai negali būti!

„Be teisėsaugos institucijų vertinimo, šioje situacijoje jau vargu bau adekvatūs sprendimai įmanomi. Artimiausiu metu bus sprendžiama dėl kreipimosi į teisėsaugos institucijas, galimai į prokuratūrą dėl viešojo intereso gynimo”, – kaip su kirviu nukirto savo veidaknygėje šeštadienio rytą mūsų miestelio meras.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-11-07

  4 komentarai “Begėdis Ole rimtai prisidirbo*”

  1. AvatarVF (IP: 78.60.153.14)

   Prastai tau gyvenime autoriau, po spyglio atmazu jei džiazas vėl užkliuvo… prastai… Sustok, nusiramink ir ieškok profesionalų pagalbos 🙂 Meilė ir taika

   • AvatarTai tau prastai (IP: 78.57.239.236)

    Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos.

  2. AvatarOps (IP: 86.100.19.54)

   Jau dudorius ieškojo kas smardina klaipeda , taip ir nebuvo rades

  3. AvatarAnonimas (IP: 90.138.38.232)

   Kaliningradas stagnacijoje ???kada buvai paskutinį syk kloune ?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt