P0

Koronavirusas, Svarbu

Per sekmadienį – gerokai mažiau naujų COVID-19 atvejų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-09


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per sekmadienį Lietuvoje patvirtinta 1056 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai – gerokai mažiau nei šeštadienį, kai buvo fiksuotas naujas antirekordas – 1980 susirgimų.

305 iš naujų susirgimų registruoti Kauno, 293 – Vilniaus, 157 – Klaipėdos, 76 – Telšių, 75 – Panevėžio, 41 – Alytaus, 36 – Šiaulių, 35 – Marijampolės, 26 – Tauragės ir 7 – Utenos apskrityse.

Anot NVSC, testų rezultatus nuo šiol siejant automatiškai, šiuo metu dar nėra ištirti arba į sistemą suvesti 579 atvejų epidemiologinių tyrimų duomenys. Tai reiškia, kad šiuo metu dar nėra žinoma nei kokiomis aplinkybės, nei kur asmenys užsikrėtė. Sistemoje matoma, kokiose savivaldybėse šie asmenys gyvena, tačiau kol nėra aišku, ar jie užsikrėtė ten, kur deklaruota jų gyvenamoji vieta. Dėl tos priežasties šie epidemiologiniai duomenys dar bus tikslinami.

Iš gydymo įstaigų praėjusią parą gauta informacija apie 3 mirties nuo koronaviruso atvejus, vienas iš jų – Klaipėdos apskrityje. Miręs asmuo priklausė 90-99 metų amžiaus grupei, turėjo lėtinių susirgimų. Koronavirusas jam buvo patvirtintas lapkričio 5 d.

Taip pat vakarykštę parą Klaipėdos apskrityje registruotas mirties atvejis, kai užsikrėtusysis koronavirusu mirė dėl kitų priežasčių.

Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) laboratorija per sekmadienį atliko 608 mėginių tyrimus, iš kurių 146 parodė esant virusą.

Šiuo metu KUL iš viso gydomi 118 sergančių Covid-19 pacientų.

107 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 76 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

11 pacientų gydoma reanimacijos skyriuje, šešiems iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

22 KUL medikai (7 gydytojai ir 15 slaugytojų) yra izoliacijoje.


  2020-11-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt