P0

Politika

Eugenijus Gentvilas išrinktas Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-12


Ketvirtadienį Liberalų sąjūdžio frakcija Seime išsirinko vadovus: frakcijos seniūnu tapo klaipėdietis Eugenijus Gentvilas, jo pavaduotoju – Ričardas Juška. Šios pareigos jiems bus patikėtos visos Seimo kadencijos metu.

Eugenijus Gentvilas. Eriko Ovčarenkos nuotr.

„Jaučiu atsakomybę už frakcijos veidą ir veiklą, juo labiau, kad būsime valdančiosios daugumos frakcija. Ir tai kelia naujus iššūkius, būtinybę derintis su naujos koalicijos partneriais. Tad turėdamas ir patirties, ir asmeninius kontaktus imuosi šito darbo ir dėkoju frakcijos nariams už pareikštą pasitikėjimą“, – pranešime spaudai pažymi E. Gentvilas.

Klaipėdietis, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras E. Gentvilas yra Liberalų sąjungos narys nuo 1993 m. Jis vertinamas kaip didžiausią patirtį turintis politikas: per visą Nepriklausomybės laikotarpį jam teko išbandyti įvairias pareigas tiek partijos, tiek įvairiose valstybės valdymo struktūrose – nuo Klaipėdos mero, Uosto direkcijos vadovo iki Vyriausybės bei Lietuvos atstovavimo Europos Parlamente. Liberalų sąjūdžio frakcijos Seime seniūno pareigos jam nėra naujos – šią poziciją jis užėmė ir 2016 m.

Liberalų sąjūdžio frakcija Seime naujai suformuota po įvykusių rinkimų į Seimą, kur liberalams patikėta 13 mandatų.

Pagal naujos valdančiosios koalicijos sutartį rytoj Seime turėtų būti balsuojama dėl Liberalų sąjūdžio pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen kandidatūros į Seimo pirmininkes.


  2020-11-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt