P0

Koronavirusas

Dviem Klaipėdos rajono savivaldybės darbuotojams patvirtintas COVID-19

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-13


Lapkričio 13-ąją patvirtinta, kad vienas iš Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos darbuotojų užsikrėtė koronavirusu. Dar vienas COVID-19 užsikrėtimo atvejis registruotas ir Dovilų seniūnijos darbuotojui.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Anot savivaldybės pranešimo, administracijoje dirbantis asmuo darbe paskutinį kartą buvo šį antradienį. Kolegos, turėję kontaktą su sergančiuoju, izoliuojasi, tačiau Savivaldybės darbas dėl to nesutriks. Paslaugos nuotoliniu būdu ir toliau bus teikiamos. Seniūnijos darbuotojas darbe nebuvo jau nuo lapkričio 4 d.

„Savivaldybėje bus dezinfekuojamos patalpos. Esame iš esmės pakeitę darbo tvarką, kad būtų atskiriami darbuotojų srautai ir laikomės visų saugumo rekomendacijų, todėl Savivaldybės darbas nesutriks“, – pranešime cituojamas Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.

Lietuvoje paskelbus karantiną, nuo lapkričio 3 d. Savivaldybėje ir seniūnijose gyventojai aptarnaujami nuotoliniu būdu. Teikti prašymus, gauti konsultacijas galima el. paštu savivaldybe@klaipedos-r.lt. Taip pat gyventojai konsultuojami telefonu (8 46) 21 11 16. Be to, dokumentus galima palikti ir Savivaldybės pašto dėžutėje, kuri pakabinta šalia įėjimo į Civilinės metrikacijos salę.

Gyventojai kviečiami naudotis ir elektroninėmis paslaugomis. Paslaugose pagal gyvenimo atvejus galima pateikti prašymus dėl išmokų, registruoti santuokas, deklaruoti gyvenamąją vietą, registruoti vaiko gimimą ir kt. O paslaugose pagal sritis išsiimti leidimus statyti, rekonstruoti statinius, licencijas mažmeninei prekybai ir kt.


  2020-11-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt