P0

Uostas ir jūra

Klaipėdos uoste – žvalgyba dėl teršalų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-15


Klaipėdos uoste sekmadienį patikrinta, ar nėra likę teršalų, nes jų dėmės buvo pastebėtos šeštadienį ir tarša likviduota.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pranešė, jog sekmadienio rytą Uosto direkcijos tarnybos laivu išžvalgė visą uosto akvatoriją ir teršalų pėdsakų nebepastebėjo.

„Šiandien, vos tik prašvitus, buvo pradėta detali akvatorijos žvalgyba laivu „Zunda“. Nuodugniai apžiūrėjus visą uostą, teršalų pėdsakų nebeaptikta. Dėkoju Uosto kapitono tarnyboms, kitiems Uosto direkcijos darbuotojams bei Valstybės sienos apsaugos tarnybai už sutelktą darbą, šeštadienį sėkmingai likvidavusiems uosto akvatorijoje pasklidusias teršalų dėmes. Tikimės, kad taršos šaltinį aplinkosaugininkams pavyks nustatyti greitu laiku ir tokios situacijos nebesikartos“, – teigė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Šeštadienio ryte uosto akvatorijoje nuo Malkų įlankos iki pat uosto vartų buvo pastebėtos plonos teršalų dėmės. Taršos likvidavimo darbai buvo užbaigti šeštadienio pavakarę.


  Uosto vidus kompas

  2020-11-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt