P0

Miestas

Uostamiesčio gatvėms rekonstruoti – ir Uosto direkcijos lėšos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-16


Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija praneša šiais metais Klaipėdos mieste esančioms gatvėms ir keliams tobulinti skyrusi 1,54 mln. eurų. Ši suma panaudota Mokyklos g. ir Šilutės plento žiedinės sankryžos rekonstrukcijai, taip pat sutvarkant gatvės ruožą Tilžės gatvėje (nuo Šilutės pl. iki geležinkelio pervažos).

Ankstesniais metais Uosto direkcija prisidėjo prie Minijos ir kitų gatvių rekonstrukcijos/ Palmiros Mart nuotr.

„Uosto direkcija kasmet finansiškai prisideda prie miesto infrastruktūros, kuri reikalinga ir uosto, ir miesto reikmėms, gerinimo. Esame vienos bendruomenės nariai, todėl Uosto direkcija yra suinteresuota, kad miesto gatvės būtų kokybiškos ir patogios, kad geresne gatvių infrastruktūra naudotųsi visi miesto gyventoja“, – pranešime spaudai pažymi Algis Latakas, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius.

Pernai uostamiesčio gatvių rekonstrukcijai Uosto direkcija skyrė panašią sumą kaip ir šiais metais, už ją buvo tvarkomos Pamario ir Priešpilio gatvės, Tilžės gatvės atkarpa. Ankstesniais metais prisidėta prie Jūrininkų ir Šiaurės prospektų, Žalgirio, Kalnupės, Dariaus ir Girėno, Minijos ir kitų gatvių rekonstrukcijos, tilto per Danės upę Mokyklos gatvėje ir viaduko Liepų gatvėje tobulinimo. Parengtame Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos strateginiame plane gatvėms sutvarkyti yra numatyta kitais metais skirti per 1 mln. Eur.

„Savivaldybė į kelių infrastruktūrą kasmet investuoja didelę miesto biudžeto dalį, kasmet atliekami didžiulės apimties kelių rekonstrukcijos darbai, todėl bet koks papildomas finansavimas yra svarbus. Juolab kad įgyvendinami bei planuojami projektai neretai sprendžia ne tik sklandaus gyventojų susisiekimo problemas, bet ir užtikrina uosto naudotojų poreikius,“ – sakė Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.

Nuo 2000 metų darniai Klaipėdos miesto plėtrai, taip pat miesto socialiniams projektams ir jūriniams renginiams, Uosto direkcija yra skyrusi apie 60 mln. eurų. Iš šios sumos Klaipėdos miesto kelių statybai ir rekonstrukcijai buvo skirta apie 26 mln. eurų, miesto ir uosto kelių rekonstrukcijai ir statybai – apie 22 mln. eurų.


  2020-11-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt