P0

Koronavirusas, Svarbu

COVID-19 įsisuko ir Seime (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-19


Ketvirtadienio rytą Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas portalui „Delfi“ patvirtino, kad COVID- 19 užsikrėtė jų bendrapartietis Viktoras Pranckietis, kuriam šiuo metu yra 62 metai. Pagal Seimo internetiniame puslapyje pateikiamą posėdžių salės planą, šalia jo sėdi klaipėdietis parlamentaras Audrius Petrošius.

Seimo pirmininkei ir jos pirmtakui Viktorui Pranckiečiui (susidaužia kumščiais) teko išgirsti COVID-19 diagnozę. Olgos Posaškovos (lrs.lt) nuotr.

Balsavimo rezultatai rodo, kad A. Petrošius ketvirtadienį dalyvavo Seimo posėdyje.

„Lauksiu rekomendacijų. Nesu didelės rizikos zonoje, paskutinis kontaktas buvo ganėtinai seniai, šiandien eina šešta para, buvo laikomasi saugos reikalavimų, posėdžio metu buvo daug pertraukų, dėvimos kaukės, fizinio kontakto neturėjome.  Pagal visus reikalavimus, mano žiniomis, nuo testo atlikimo momento iki paskutinio buvimo netoliese yra praėję daugiau kaip 72 valandos. Žinoma, būdamas atsakingas, testą dėl šventos ramybės šiandien pasidariau”, – paklaustas, ar neketina izoliuotis, „Atvirai Klaipėdai” sakė A. Petrošius.

Jam po kontakto su COVID-19 užsikrėtusiu Klaipėdos universiteto administracijos darbuotoju jau buvo tekę izoliuotis prieš pat antrąjį Seimo rinkimų turą.

Penktadienio vakarą A. Petrošius savo „Facebook” profilyje pranešė sulaukęs neigiamo testo atsakymo.

15min.lt rašė, kad ketvirtadienio popietę septyni tyręsi Seimo nariai liberalai jau sulaukė neigiamų COVID-19 tyrimų rezultatų, tik E. Gentvilas savojo dar tebelaukė – jis taip pat dalyvavo ketvirtadienio Seimo posėdyje.

Ketvirtadienį vakare savo socialinio tinklo paskyroje Seimo pirmininkė, Liberalų sąjūdžio atstovė Viktorija Čmilytė-Nielsen paskelbė, kad jai patvirtintas koronavirusas. Ji dirbs nuotoliniu būdu, o parlamentas – įprastai, Seimo vadovės biuro darbuotojai izoliuojasi.

Laikinai sveikatos apsaugos ministro pareigas einantis Aurelijus Veryga po koronaviruso atvejų Seime siūlo stabdyti parlamento darbą.

O Krašto apsaugos ministerija pranešė, kad koronavirusas diagnozuotas laikinajam krašto apsaugos ministrui Raimundui Karobliui. Jis izoliuojasi gydymui ir lauks tolimesnių gydytojų nurodymų. Izoliuojasi ir jo artimiausia aplinka.

„Ministras jaučiasi gerai, koronaviruso simptomų nejaučia”, – rašoma ministerijos pranešime.


  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2020-11-19

  3 komentarai “COVID-19 įsisuko ir Seime”

  1. AvatarHm (IP: 82.135.197.142)

   Tai jis jau turi imunitetą, juk Klaipėdos univėre su kažkuo ale bendravo kai buvo rinkimai, ale buvo savizoliacijoj, tai nepergyvenkim bus visad saviizoliacijoj ir dirbt nereiks, atlyginimas eis… kita vertus iš jo vistiek naudos tiek, tik prie duobių fotkintis…

  2. Avatartėvai (IP: 85.232.142.25)

   P.Mašioto mokykloje taip pat susirgo trys mokytojos, bet niekas apie tai nerašo ir neskelbia. Su kuo jos kontaktavo? Klausimas, ar buvo dezinfekuotos klasės??? O kitos mokytojos turi jas pavaduoti ir didelė rizika susirgti. Vaikai taip pat gali užsikrėsti! Ar švietimo skyriui, direktorei tai rūpi? Nejau tik Seimo nariai pažeidžiamiausi? Viskas jiems…

  3. AvatarBezdalas (IP: 78.63.37.48)

   Laukiame naujų žinių apie parlamentą kai nusipers arba kai ketins tai daryti. Juk tai labai svarbu :))

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt