P0

Koronavirusas

Kur Klaipėdoje galime privačiai išsitirti dėl COVID-19?

Denis Kišinevskij
2020-12-01


Antrajai koronaviruso bangai vis dar neatslūgstant, o mobiliesiems tyrimų punktams dirbant nuolatinės apgulties sąlygomis „Atvira Klaipėda” pasidomėjo, kur uostamiestyje privačiai galima pasitikrinti, ar nesi užsikrėtęs šia infekcija.

lukasmilan (Pixabay.com) nuotr.

Diagnostikos laboratorija – laboratorija „Antėja”, įsikūrusi Priestočio g. 16. už testo, kurio rezultatas sužinomas po 24 valandų, atlikimą prašo sumokėti 79 eurus. Jei atsakymą norima gauti per pusantros valandos, tokio tyrimo kaina jau siekia 149 еurus. Antikūnų testas čia kainuoja 17,5 euro – jis parodo, ar asmuo yra persirgęs koronavirusu.

Tokias paslaugas teikia ir „Medicina practica” laboratorija, įsikūrusi Šilutės pl. 38, dirbanti ir šeštadieniais. Čia už testo atlikimą reikėtų mokėti 75 eurus, o jo rezultatai pranešami per 1-2 dienas.

Тyrimai atliekami ir „Baltic medics” (Dragūnų g. 2-6). Čia atsakymas pateikiamas per keturias valandas. Tyrimo kaina –  76 eurai.

Dar dvi vietos, kur Klaipėdoje atliekami tokie tyrimai yra „Synlab” laboratorija (Naujoji uosto g. 14) bei Uosto poliklinikos filiale Dragūnų g. 2. Čia tyrimas kainuoja 76 eurus, atsakymas žadamas per 4 valandas.


  2020-12-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt