P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikė asmenis, įtariamus organizavusius ukrainiečių prostituciją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-03


Klaipėdos apskrities pareigūnai sulaikė tris asmenis, įtariamus organizavusius ir vadovavusius prostitucijai.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas gavus duomenų apie tai, kad anksčiau neteistas, dviejose uostamiesčio įmonėse dirbantis 30 metų amžiaus klaipėdietis organizuoja ir pelnosi iš moterų prostitucijos. Nustatyta, kad skelbimai dėl atlygintinų seksualinių paslaugų buvo publikuojami viename iš internetinių skelbimų portalų.

Lapkričio viduryje pareigūnai trijuose uostamiesčio butuose aptiko atlygintinas seksualines paslaugas vyrams teikiančias keturias (25, 30, 37 bei 40 metų amžiaus) Ukrainos pilietes. Kratų metu minėtose patalpose rastos ir priemonės seksualinėms paslaugoms atlikti.

Tęsdami operaciją tą pačią dieną policijos pareigūnai Klaipėdoje, Liepų gatvėje, sulaikė ir prostitucijos organizatorių. Atliktų kratų vyriškio gyvenamojoje vietoje bei automobilyje metu rasta, ko gero, dopingo medžiagų.

Įtariama, kad minėtas klaipėdietis surado minėtąsias moteris, parinko ir išnuomojo joms laikinas gyvenamąsias vietas, suteikė priemones seksualinėms paslaugoms atlikti bei talpino skelbimus dėl atlygintinų seksualinių paslaugų. Taip pat įtariama, kad pastarajam talkino 30 m. ir 35 metų amžiaus bendrininkės, koordinavusios prostitučių veiklą, bendravusios su klientais, nukreipdavusios klientus tam tikrais adresais. Šios Klaipėdoje gyvenančios moterys anksčiau neteistos, viena iš jų – dirbanti individualioje įmonėje.

Pusė prostitučių uždarbio atitekdavo sąvadautojams, iš kurių didžioji dalis – organizatoriui.

Visi trys įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau jiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti, dokumentų paėmimas bei įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Už pajamų turėjimą iš kito asmens prostitucijos arba sąvadavimą prostitucijai numatyta bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų. Už prostitucijos organizavimą ar vadovavimą numatytas laisvės atėmimas iki 6 metų.


  2020-12-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt