P0

Politika

Prezidentas patvirtino Vyriausybės sudėtį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-07


Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį pasirašė dekretą, patvirtinanti XVIII Vyriausybės sudėtį, kurioje – du klaipėdiečiai Simonas Gentvilas ir Agnė Bilotaitė bei uostamiestyje pastaruoju metu dirbęs ir Marių apygardoje į Seimą bandęs patekti Kęstutis Navickas.

Pasak šalies vadovo, naujasis ministrų kabinetas pradeda savo darbą nelengvu visai Lietuvai laikotarpiu, o pirmaeilis ir neatidėliotinas uždavinys jam bus įveikti pandemijos krizę, imantis greitų, ryžtingų ir veiksmingų sprendimų.

Prezidentas pabrėžė, kad turėjo galimybę susitikti ir išsamiai susipažinti su visais kandidatais į ministrus, taip pat įvertinti jų tinkamumą eiti atsakingas pareigas.

„Šis procesas baigėsi maždaug tuo pat metu, kai buvo parengta ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės programa, kuri rytoj bus pradėta svarstyti Lietuvos Respublikos Seime. Visą šį laiką mes išnaudojome susitikimams su kandidatais, jų dalykinės patirties įvertinimui. Džiaugiuosi, kad, konstruktyviai bendradarbiaujant su valdančiosios koalicijos atstovais, pavyko suderinti visas kandidatūras į ministrų pozicijas“, – Prezidentūros pranešime cituojamas G. Nausėda.

Pasak šalies vadovo, pirmadienį pristatytos naujosios Vyriausybės programos pirminis įvertinimas leidžia teigti, kad ji yra ambicinga ir atitinka gerovės Lietuvos vizijoje keliamus tikslus.

„Apie tai teko nemažai diskutuoti ir su kandidatais į ministrus. Galiu tvirtai pasakyti, kad daugeliu atvejų nuostatos, principai, planai ir strategijos sutampa, todėl tikiuosi ir toliau glaudaus bendradarbiavimo, žiūrėjimo viena kryptimi ir tikiu, kad galime daug padaryti Lietuvos labui“, – cituojamas prezidentas.

Ingridos Šimonytės vadovaujamoje XVIII Vyriausybėje dirbs šie ministrai: Arvydas Anušauskas – krašto apsaugos; Aušrinė Armonaitė – ekonomikos ir inovacijų; Agnė Bilotaitė – vidaus reikalų; Evelina Dobrovolska – teisingumo; Arūnas Dulkys – sveikatos apsaugos; Simonas Gentvilas – aplinkos; Simonas Kairys – kultūros; Dainius Kreivys – energetikos; Gabrielius Landsbergis – užsienio reikalų; Kęstutis Navickas – žemės ūkio; Monika Navickienė – socialinės apsaugos ir darbo; Gintarė Skaistė – finansų; Marius Skuodis – susisiekimo; Jurgita Šiugždinienė – švietimo, mokslo ir sporto.


  2020-12-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt