P0

Politika

Petro Gražulio neliečiamybės komisijoje – ir du klaipėdiečiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-09


Trečiadienį į pirmą posėdį rinksis dėl Gargžduose išrinkto Seimo nario Petro Gražulio teisinės neliečiamybės klausimą spręsianti Seimo sudaryta tyrimo komisija.

Komisijai vadovauja Seimo narys liberalas Arminas Lydeka, o jos sudėtyje yra ir du klaipėdiečiai parlamentarai – valstietė Ligita Girskienė bei konservatorius Audrius Petrošius. Be jų komisijos nariais Seimas dar paskyrė parlamentarus Vaidą Giraitytę, Sergejų Jovaišą, Paulę Kuzmickienę, Orintą Leiputę, Vytautą Mitalą, Joną Pinskų, Juozą Varžgalį ir Andrių Vyšniauską.

Komisija turėtų apsispręsti, ar siūlyti Seimui patenkinti generalinio prokuroro prašymą ir leisti P. Gražulį patraukti baudžiamojon atsakomybėn, jį suimti ar kitaip suvaržyti jo laisvę.

Seimas pavedė komisijai tyrimą atlikti iki šių metų gruodžio 23 d.

Anot prokurorų, P. Gražulis nuo 2015 m. gegužės 18 d. iki 2017 m. vasario 13 d. piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, siekdamas turtinės naudos, savo veiksmais menkino Seimo autoritetą.

Generalinis prokuroras dėl parlamentaro P. Gražulio neliečiamybės panaikinimo kreipėsi pakartotinai, nes 2019 m. birželio 4 d. šį E. Pašilio prašymą Seimas atmetė.


  2020-12-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt