P0

Spyglys

Grąžinkit Šulcą!* (3)

Spyglys
2020-12-15


Vienas didžiausių pastarųjų dienų Klaipėdos vadovų galvosopių – kaip reikės vykdyti naujosios valdžios sprendimą dėl griežtesnio karantino ir iki pat sausio 31-osios užtikrinti, kad nė vienas pašalinis be rimto reikalo į mūsų miestelį net ir kauke pridengtos nosies nekištų.

Šioje vietoje Spyglys nori priminti, kad tūlas Artūras Šulcas jau prieš kokius 7 metus skelbė, kad uždarys miestą priemiestiniams šlagbaumais. Tačiau Kongas nepaklausė, išvarė žmogų.

O kaip dabar šios Artūro kompetencijos praverstų!

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-12-15

  3 komentarai “Grąžinkit Šulcą!*”

  1. AvatarAntanas (IP: 86.100.89.111)

   Rimtai kalbant , situacija mieste tragiška dėl kaukių nenešiojimo, didžiulis atsipalaidavimas, lyginant su ankstesne banga. Policija kariauja su buduliais vairuotojais, jų neprisišauksi. Bereikalingi važinėjimai greitai pasibaigtų, jei už tyčinį savivaldybių ribų pažeidimą būtų taikoma automobilių konfiskacija, kaip už kontrabandą. Girulių miške daugelis vaikšto kaip veisliniai nešventinto tvarto galvijai, eina prie žmonių be kaukių, priverčia normalius žmones trauktis nuo kelio. Čia reikia policijos, reikia suvaldyti tuos viruso platintojus. Jei nėra arti žmonių-stovėk nors ir be kelnių, bet demonstratyvus taisyklių nesilaikymas turi būti “premijuojamas”. Mieste tarp žmonių taip pat trinasi daug viruso platintojų. Tai gaidžiai, tariant kalinių žargonu, kitaip nepavadinsi. Visus papiktino policininkai , nubaudę dėduką už tai, kad “sukombinavo” savo gyvenimo moteriai rožę šventės proga, ne žolės, ne tablečių, o rožę. Šitie vyrai neturėtų dirbti policijoje, jie neturi jokio žmogiško supratimo ir sielos, tiesiog pasityčiojimas iš senų žmonių.

  2. AvatarAkacija (IP: 85.232.158.27)

   Po lapais šį intrigantą, žmonių negerbiantį ir šlykštų veikėją.

  3. AvatarŠlubas vokietis (IP: 86.100.89.150)

   Jo šitas tvarką padarytų greitai. Dabar vieni ištiželiai valdo.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt