P0

Verslas

Klaipėdos pramonininkai pagerbė atsakingiausias įmones

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-29


Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) paskelbė atsakingo verslo atstovus, kurių įmonės pasiekė geriausių rezultatų 2019 m. Atsakingo verslo apdovanojimai teikiami jau devintą kartą.

KPA apdovanojimus kūrė menininkas Vidas Bizauskas.

„Paprastai atsakingiausios įmonės išrenkamos, paskelbiamos ir apdovanojamos pavasarį, susumavus ir įvertinus praėjusių metų rezultatus. Tenka apgailestauti, kad pirmoji ir antroji karantino bangos bei bendravimo ribojimai išbalansavo tradicijas. Tačiau niekas negali sutrukdyti pagerbti ir pagarsinti tuos, kurie nusipelnė įvertinimo. Sveikinu laimėtojus ir linkiu nesustoti auginant atsakingą verslą ir darant gerus darbus”, – sako KPA prezidentas Egidijus Mockus.

Sparčiausiai 2019 metais auginusiai verslą įmonei „Voltas” atiteko apdovanojimas „Už atsakingą verslą”.

Labiausiai savo įmonės darbuotojais besirūpinančiai VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija teko apdovanojimas „Už darbuotoją”.

Daugiausiai dėmesio skyrusiai visuomeninėms ir socialinėms iniciatyvoms įmonei AB „Klaipėdos energija“ skirtas apdovanojimas „Už mūsų Klaipėdą”.

Pagrindinį apdovanojimą „Atsakingiausia KPA įmonė 2019″ pelnė daugiausiai balų vertinimo lentelėje surinkusi įmonė „Klaipėdos baldai“.

KPA iniciatyva rengiamo „Atsakingo verslo” konkurse turėjo galimybę dalyvauti visos asociacijos įmonės. Nominantai buvo renkami atsižvelgiant į 8 vertinimo kriterijus: apyvartos, darbuotojų skaičiaus, vidutinio atlyginimo augimas, o taip pat buvo vertinamos darbuotojų skatinimo
priemonės, Aplinkosaugos priemonės, dalyvavimas miesto gyvenime ir parama, studentų praktika įmonėje.

Verslo straipsnių visus kompas

2020 metų socialiai atsakingiausios įmonės bus renkamos ir paskelbtos kitais metais.

KPA apdovanojimus kūrė menininkas Vidas Bizauskas.


  2020-12-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt